Aizvērt

Ko vēlies atrast?

atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Sākotnējā tēma:

Galaxy S21 FE 5G apskats

(Tēma izveidota: 30-01-2022 03:30 PM)
123 Skatījumi
Alishuksm
First Poster
Opcijas

Man 2022.gads ir bijis jaunumu un piedzīvojumu pilns. Kā vienu no šādiem notikumiem varu minēt viedtālruņu maiņu no iepriekš izmantotā Galaxy A52 uz jauno fanu iedvesmoto Samsung Galaxy S21 FE tālruni, kuru iepazīstu nu jau teju mēneša garumā. Šī tālruņa plašās opcijas atvieglo manu ikdienu, kā satura veidotājai un vienkārši kā aktīvai ‘”online” vides studentei.

Dizains 

Rokā telefons jūtas ērtāk, kā tas bija ar Galaxy A52, jo tas ir nedaudz mazāks, smalkāks un vieglāks. Man ir svarīgi, ka bez otras rokas izmantošanas varu viegli pieskarties visām telefona displeja daļām, kas šajā 6,4 collu formātā ir izdarāms bez problēmām. Tāpat, šķietami vēl nozīmīgāks dizaina elements ir tālruņa krāsu iespējas. Galaxy S21 FE pieejams 4 dažādos toņos, no kuriem es izvēlējos maigo lavandu. Tā burvīgi papildina manas trakās apģērbu un izskata idejas.

A49D5566-118B-4369-8EE9-26F5FF4DFFB4.jpeg

B77763F6-4C1F-44C4-8D78-2D42341C3BCD.jpegJāatdzīst, ka pirmā nedēļa, dzīvojot bez stikliņa vai vāciņa aizsardzības, bija satraucoša, jo matētā tālruņa virsma mēdz būt cimperlīga un mudina parūpēties par tālruņa ‘apvākošanu’. Šī iemesla dēļ esmu starā par “Slim Strap” aizsargvāciņu, kurš pasargā tālruni no apkārtējās vides iedarbības un atvieglo tālruņa satvērienu, izmantojot silikona siksniņas palīdzību. Iesaku!

Displejs

ALISE (6).jpgVēlos izcelt vienu – super ātra reakcija! No sākuma bija pat nedaudz grūti aprast ar to, cik ātri telefona displejs seko līdz pat maigākajiem pirkstu pieskārieniem un pavēlēm. To pamato tālrunī esošā “Super Smooth 120Hz tehnoloģija”.

Kamera

Man vistuvākais tālruņa aspekts ir plašās kameras iespējas, kas piedāvā augstas kvalitātes, dzirdu attēlu pat tumsas apstākļos (izmantojot Nakts režīmu). Rediģēšanas opcijas dod iespēju attēlā koriģēt dažādus aspektus, kā krāsas, spilgtumu, asumu un pat objektu esamību t.i., izmantojot objektu dzēšgumiju, tur pat galerijas ietvaros var no attēla izdzēst lieko. 

Papildus, patīkams pārsteigums bija divkāršas ierakstīšanas iespēja.

20220114_170324.jpgKamera piedāvā iespēju vienlaikus filmēt sevi selfiju kamerā, tajā pašā laikā filmējot aiz kameras notiekošo. Un ir padomāts arī par profesionālajiem filmētājiem ar trīcošām rokām, kuri var izmantot “vienmērīgas/stabilas ierakstīšanas” pogu, kas samazinās kustības redzamību. Principā varu atvadīties no labas daļas editošanas un montāžas aplikācijām, jo tas viss ir pieejams tur pat telefonā.

Galaxy Buds2 Galaxy S21 5G 

 

1 Atbildēt
Paula_P
Community Manager
Opcijas

Sveiciens Samsung Community, @Alishuksm! Prieks, ka tādiem satura veidotājiem kā Tev patik šis telefons. Tava atsauksme noteikti palīdzēs arī citiem, kas apsver S21 FE iegādi. Paldies!

Samsung Community
0 vērtējumi