Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Gesztusvezérlés

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-10-2019 05:26 PM)
980 Megtekintések
BeataV
Voyager
Beállítások

Sziasztok Note 10 tulajdonosok (és nemcsak) :smiling-face:

 

Mi a véleményetek az S Pennel történő új gesztusvezérlés funkcióról? Van, aki rendszeresen használja?

0 tetszik
5 Válaszok
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Sziasztok!

Szerintem tök jó irány, és látok benne fejlesztési lehetőséget, de nekem jelenleg kevés a támogatott funkció ahhoz, hogy rendszeresen használjam.
Ha valaki pl állvánnyal vagy selfie bottal sokat fotózik, annak nagyon jól jöhet a távoli vezérlés.
Bevallom, én YouTube-on szoktam zenét hallgatni, és mókás karmesteri pálcaként használni az S Pen-t, léptetni a számok között, állítani a hangerőt, de egyelőre nekem még kényelmesebb a kijelzőt simogatva megtenni ugyanezt.

Tudom, nehéz kivitelezni, de tök jó lenne, ha mondjuk saját gesztusokat lehetne létrehozni.
0 tetszik
BeataV
Voyager
Beállítások

Szia,

 

Többnyire egyetértek én is veled :smiling-face: Egyébként a fotózással kapcsolatos távoli vezérlésről - amit említessz - eszembe jutott, hogy a minap olvasgattam az S Pen-ről irományokat, és egyben említik, hogy létezik szelfikönyök sérülés. Így javasolják pl. az S Pen használatát a szelfi készítéséhez, hogy elkerüljük/megelőzzük a kar gyulladását. Még nem hallottam ezt a megnevezést, és picit viccesnek tartom, de elég menő lenne, ha elmennék a családorvoshoz és szelfikönyök-sérülésre hivatkozva kérnék betegszabit, ő pedig felírna egy S Pent. :face-with-tears-of-joy:

 

A káros mobilozási szokások között említik ezt a sérülést is, aki átböngészné a tippeket, az itt megteheti: https://www.samsung.com/hu/explore/health/self-care/how-to-kick-bad-cell-phone-habits/

KUR4M4
First Poster
Beállítások

Szia.:smiling-face-with-sunglasses:

 

Nekem eddig bejött, és rendszeresen használom, igaz nem használom ki olyan szinten, mint lehetne.

 

Most kedden lesz egy hete hogy megvan a note 10+ telóm, de napi több órát használom a gesztusvezérlés funkcióját a tollnak. Így azt tudom mondani, hogy nagyon hasznos funkció. Plusz aki pl sokat használja pl a készülékét mint videóvágó/képszerkesztő eszköz, annak ez a funkció egyenesen felbecsülhetetlen. 

Partisan_
Apprentice
Beállítások

Sziasztok,

 

Én egyelőre csak selfie készítéshez használtam a gesztusvezérlést, de az jutott eszembe, hogy 3D-s testeket is körbe lehetne járni az S Pen segítségével. Ha például be tudnám scannelni a lakásom belsejét 3D-ben, akkor körbe tudnék járni benne és akár megtervezhetném új bútorok elhelyezését is a lakásban. Erre vannak már appok, de szereintetek van már olyan, amit összekötöttek az S Pen gesztusvezérlő funkciójával? :thinking-face:

BeataV
Voyager
Beállítások

Személy szerint nem hallottam hasonló appról, ami összefüggésben lenne ezzel a funkcióval, bár még nem is keresgéltem részletesebben ezzel kapcsolatban. Viszont a produktivitásomat biztosan növelné néhány napig :smiling-face:

0 tetszik