Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Note 10 + frissítés

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-01-2022 07:43 PM)
315 Megtekintések
LipimatE
Journeyman
Beállítások
Sziasztok valaki esetleg aki note 10 + telefont használ megérkezett már az android 12 es frissítés vagy valaki tudja esetleg mikorra várjam?

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Magyar régiókba még nem érkezett meg a One UI 4 az említett modell esetén, várhatóan februárban lehet rá számítani.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

0 tetszik
9 Válaszok
ViviB
Samsung Expert
Beállítások
Szia!
Januárra volt ígérve és úgy emlékszem páran már talán meg is kapták, úgyhogy bármikor számíthatsz már rá.
0 tetszik
LipimatE
Journeyman
Beállítások
Köszi!
0 tetszik
ViviB
Samsung Expert
Beállítások
Szívesen! 😊
0 tetszik
Anonymous User
Nem alkalmazható
Beállítások
Szia!
Még nem ! Szerintem február !
0 tetszik
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Magyar régiókba még nem érkezett meg a One UI 4 az említett modell esetén, várhatóan februárban lehet rá számítani.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
LipimatE
Journeyman
Beállítások
Köszi.
0 tetszik
LipimatE
Journeyman
Beállítások
Köszi
Alien67
First Poster
Beállítások
Szia! Én is pont ezt szerettem volna kérdezni, mert csomó híroortál azt írta, hogy elérhető az android 12 a Note10+ - ra! (Nekem sincs még!)
0 tetszik
LipimatE
Journeyman
Beállítások
Köszi a válaszod énis azt olvastam ezért kérdeztem rá hogy hátha valakinek esetleg már megvan
0 tetszik