Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Problém s nabíjením galaxy note 10 lite

(Téma vytvořeno: 10-08-2023 11:52 PM)
136 Zobrazení
vojta384
Explorer
Možnosti
Mám jeden problém který nedokáži vyřešit múj telefon mi pořád píše že se pomalu nabíjí a nabití do 100% trvá třeba i 12h napadlo mě že by to mohlo bít tím že nemám originální nabíječku od samsungu ale nikdy jsem takoví problém neměl a přijde mi i trochu divné objednávat si že samsungu jen nabíječku protože v žádném elektru nebudou mít originá a já nevím co teď stím jste má jediná naděje. 
0 Like
4 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti
Dobrý den, osobně bych jako první zkontroloval kabel. Jinak originální nabíječky mají všude možně, ale pokud jste z menšího města, asi bych volil třeba Alzu a Alzabox nebo Zásilkovnu.
Mně třeba tablet Tab S8 nefungoval s kvalitní nabíječkou Baseus, nabíjení se přerušovalo.
Další věci, kterou zkuste, je vyčištění USB portu. Fouknout do něho, případně opatrně projet jehlou. Často se tam zachytí třeba prach z oblečení.





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @vojta384 

používání originálního příslušenství není sice povinné, ale je více než doporučené. Váš problém může být způsoben třemi věcmi:

1) neoriginálním adaptérem, který se telefonu nelíbí a pro svou ochranu nabíjí raději pomalu

2) poškozeným či nekompatibilním kabelem - i samotný kabel hraje v nabíjení důležitou roli, a nemusí být s nabíječkou a telefon vždy kompatibilní, zejména v případě rychlého a velmi rychlého nabíjení. Ovšem kabel může být i poškozen různým ohýbáním, může být někde skřípnutý a už neplní dobře svou funkci

3) poslední možností může být poškození nabíjecího portu telefonu, které mohlo být způsobeno řadou věcí, například i používáním nekvalitní neoriginální nabíječky.

V zásadě bude asi nejlepší koupit novou originální nabíječku s kabelem a tím případně vyloučíte případy 1) a 2). Pokud bude problém přetrvávat, čeká Vás pak bohužel návštěva servisu.

Originální 15W nabíječka i s kabelem se dá pořídit do 300Kč, což není nic strašného:

https://nabijecky-pro-mobilni-telefony-originalni.heureka.cz/samsung-ep-t1510xbe/#prehled/

 


fajn-Snek-podpis-B


Jakub_S22ultra
Explorer
Možnosti
Osobně bych tipoval nečistoty v konektoru, několikrát už se mi to taky stalo.
vojta384
Explorer
Možnosti
Díky všem moc že ste se tak rychle ozvali a chci jen dodat že nečistotami to být nemůže protože včera jsem si vyzvedl telefon že servisu kvůli opravě konektoru takže originální adaptér je má jediná šance a ještě jednou díky všem
0 Like