Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Originální příslušenství (pouzdra a nabíječky) pro Note 10

(Téma vytvořeno: 26-08-2019 10:09 AM)
1314 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj,

 

vím že řada z Vás využívá na své telefony ochranná pouzdra, fólie a kryty a tak přináším pro přehled možnosti originálního příslušenství na Note 10/10+:

 

Co za příslušenství nejraději používáte? Já se musím přiznat, že nejraději mám telefon úplně bez jakéhokoliv pouzdra nebo folie......ale.......chce to samozřejmě už nutnou dávku opatrnosti, obzlášť u takto drahých telefonů.

 

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
90Adam
Navigator
Možnosti

Díky, už není třeba, kryt mi to opravdu vyrešil. Využívám OneHandOperation a boční panel, tak některé dotyky v okraji jsou úmyslné :smiling-face: 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
11 Odpovědi
VitoScaletta
Pioneer
Možnosti

Note10 nepodporuje 45W nabíjení ? 

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti
Iba Note 10+ podporuje 45W nabíjačku. Rozdiel medz 25W a 45W je 3 minúty v nabíjaní.
90Adam
Navigator
Možnosti

Pořídil jsem Protective Standing Cover a jsem spokojený. Hned se cítím při používání líp, protože nemám strach, že by se telefonu něco stalo, kdyby mi z ruky vypadl :smiling-face: 

Používal jsem už na NOTE9 a hned jsem pořídil i na N10+. Telefon se mi i lépe drží a díky krytu nedochází k nechtěnému dotyku na okrajích při používání. 

 

AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Díky za komentář :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:. Klidně se s námi můžeš podělit a poslat fotografii, jak telefon vypadá v tomto krytu :winking-face:

 

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

@90Adam Na to, aby si nemal náhodné dotyky slúži aplikácia "‘Edge Touch", ktorú si môžeš stiahnúť zo Samsung Store. Funguje luxusne. :smiling-face-with-sunglasses:

0 Like
Řešení
90Adam
Navigator
Možnosti

Díky, už není třeba, kryt mi to opravdu vyrešil. Využívám OneHandOperation a boční panel, tak některé dotyky v okraji jsou úmyslné :smiling-face: 

0 Like
90Adam
Navigator
Možnosti

20190912_155732.jpg20190912_160014.jpg20190912_155839.jpg20190912_160006.jpg

AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Pěkné :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

0 Like
pRo_lama
Voyager
Možnosti

To je už moc na mňa. Ja mám Slim od Spigen a aj s tým mám problém. Bez krytu to je proste top.

0 Like