Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Chyba Smart Lock

(Téma vytvořeno: 14-04-2023 08:01 PM)
436 Zobrazení
Jampce
Navigator
Možnosti
Zdravím,
asi poslední týden mám problém se Smart Lock. 
Mám nastavené, aby telefon zůstával odemčený, když jsou připojené hodinky. Celou dobu to funguje bez problémů, ale poslední týden to nějak nejde. Telefon je zamčený ikdyž jsou připojené hodinky. 
Když otevřu nastavení, pro přístup nakreslím gesto, ale vůbec žádné možnosti tam nejsou. Jen prázdná stránka s nadpisem Smart Lock. Viz screen. 

image


Když telefon restartuju, asi hodinu to funguje. V nastavení je všechno jak má být, ale po nějaké době opět všechno zmizí a nic se neděje. 
Neví někdo co s tím? 
Jedná se o Galaxy note 10+
0 Like
13 Odpovědi
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Hezký večer, napadá mě, že buď to způsobil chybný update nebo to dělá nějaká aplikace.

Zkusil bych mobil zapnout v bezpečném režimu
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Jampce

O tomto problému jsem četl u jiných modelů - myslím řady Galaxy S22..  Doufejme, že se tato funkce srovná s další aktualizaci,  je možné, že se kolegům u Googlu něco nepovedlo 🤔


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Jampce
Navigator
Možnosti
No mě právě nic nenapadá. Na telefonu jsem dělal naposledy hard reset někdy před koncem roku. Jen z principu. Ne že bych musel. Nainstalované mám stále stejné aplikace. Jen jsem instaloval moduly Good Lock, ale to hned jak to vyšlo pro ČR a to už je delší doba a i tak všechno šlo.
Jediný co jsem instaloval nově, je hra Rush royale, ale to někdy v půlce března a zlobí to poslední týden.
Good lock jsem nakonec odinstaloval pár dní zpátky, protože jsem nakonec zjistil, že ho asi tak moc nepotřebuji a navíc mi přišlo že po restartu telefon načítal o něco déle než bez něj.
Jinak nevím co by mohlo mít vliv.
Zkoušet hard reset se mi znovu nechce.
Doma by mi to problém nedělalo, ale v práci telefon používám z 99% k volání, dělám kuryra pro GLS a když člověk potřebuje xkrát za hodinu vzít telefon do ruky a pokaždé otisk (špinavý prst atd) nebo gesto, dost to zdržuje 😃
0 Like
Fext
Explorer
Možnosti
Zdravím, dělá to jak můj nový A54, tak můj starší služební A41, zrovna dneska jsem si toho u té A41 všimnul. Osobně bych si tipnul, že jde o nějaký nešťastný update, tak asi nezbývá, než si držet palce, aby to jiný update srovnal.
0 Like
Jampce
Navigator
Možnosti
Tak aspoň vím že nejsem jediný. Jen u note 10+ si asi počkám, jestli vůbec...
Pořád nevím proč Lite podporu dál má, když jde o stejnou řadu.. Nemělo by se koukat na datum vydání.. Už jen že Lite se 10+ nemůže rovnat..
0 Like
Gold Dejv
Troubleshooter
Možnosti
Hezký večer, zatím to můžete vyřešit pomocí Rutiny od Samsungu.

(Viz. Screenshot)Screenshot_20230414_213557_Modes and Routines_1000015026_1681500958.jpg
Jampce
Navigator
Možnosti
No to jsem ani nevěděl. Díky
0 Like
OndřejOndra
Pioneer
Možnosti
Na S22 mám stejný problém. Tak jsem to vyřešil rutinou od Samsungu 😉
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Dělá to i moje S23 Ultra, navíc moc nefunguje udržení odemčení. Tohle je jasně chyba na straně Google, která bude doufám brzo opravena.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like