Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

AR Zone emoji

(Téma vytvořeno: 15-11-2022 05:44 PM)
177 Zobrazení
Jampce
Navigator
Možnosti
Ahoj,
Mám Galaxy Note 10+ a před nějakou dobou jsem dělal po letech tovární nastavení. Jen jsem si všiml, že předtím jsem měl v AR zone postavičku Mickey mouse, donalda atd a teď to tam není.
Neví někdo proč mohly zmizet a jak je tam dostat zpátky? Našel jsem nějaké návody na netu, ale nic co by fungovalo a instalovat něco z nejakych pofiderních stránek se mi moc nechce.
Díky za rady
0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Hezký den, novější verzi aplikace Zóna AR už zřejmě nelze "doplnit" (nainstalovat) emoji Disney. Po uvedení zařízení do továrního nastavení se tento doplněk odstraní a už ho nelze nainstalovat. Stejně se aplikace chová na S9+ i S10 5G, na obou jsem měl emoji Disney nainstalovány, ale po resetu se odstranil a už ho už nelze (mnou známými možnostmi) nainstalovat a používat.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

2 Odpovědi
Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Hezký den, novější verzi aplikace Zóna AR už zřejmě nelze "doplnit" (nainstalovat) emoji Disney. Po uvedení zařízení do továrního nastavení se tento doplněk odstraní a už ho nelze nainstalovat. Stejně se aplikace chová na S9+ i S10 5G, na obou jsem měl emoji Disney nainstalovány, ale po resetu se odstranil a už ho už nelze (mnou známými možnostmi) nainstalovat a používat.
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Pokud Vám moje odpověď pomohla, můžete ji prosím Přijmout jako řešení?
0 Like