Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Bixby Routines - jak na automatické potlačení zvuku při focení

(Téma vytvořeno: 18-09-2020 03:14 PM)
409 Zobrazení
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj Community,

 

o Bixby Routines jsme zde již pár článků měli, například zde: Bixby Routines a zde: Bixby routines

 

Já jsem ale v posledním měsíci zaznamenal pár stejných dotazů, které se týkaly zvuku, který vydává fotoaparát při focení. Věděli jste totiž, že tento zvuk „cvaknutí“ při focení není výmysl výrobců, ale toto nařízení je povinné v rámci EU? Telefon tento zvuk samozřejmě nevydá, pokud před vyfocením fotografie vypnete všechny zvuky. Dotazy ale byly na téma, zda se to dá nějak udělat automaticky, aniž byste museli vždy myslet na to, že před vyfocením musíte vypínat zvuky.

 

A zde jsem zkusil využít Bixby Routines a ono to opravdu funguje 😉.

 

Je to opravdu jednoduché. V aplikaci Bixby routines, jsem si navolil, že při spuštění aplikace Fotoaparát, se automaticky zapnete režim Nerušit, který potlačí všechny zvuky. Po ukončení fotoaparátu se opět režim Nerušit automaticky vypne a Vy se tak nemusíte o nic starat.

 

1.jpg2.jpg3.jpg

 

Je to sice maličkost, ale přesně toto se daným osobám, které se mě na to ptaly, hrozně líbilo 😀. Tak třeba to také využijete.

 

A pokud zrovna tuto funkci nevyužijete, napište mi, jaké rutiny nejčastěji používáte v Bixby routines Vy.

 

Díky a mějte hezký den 😉

 

2 Odpovědi
Fiturky
Explorer
Možnosti
V routines lze u fotoaparátu nastavit pouze i vypnutí zvuků (nerusit mi přijde extremni). Jinak rutiny "využívám" dost viz fotka.
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Díky za komentář @Fiturky,

 

podle fotky je vidět, že u tebe jsou rutiny využívány opravdu často. Pěkná práce 👍.

 

0 Like