Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Samsung légtisztítók

(Témakör létrehozásának dátuma: 27-07-2020 08:48 AM)
409 Megtekintések
VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Tudtátok hogy a beltéri levegő egészségtelenebb mint a kültéri? Ez azért is érdekes mert kültéren mindössze 10%-ot töltünk még beltéren 90%-ot. Szerintem manapság már minden háztartásban hasznos egy légtisztító és ha fontos számotokra is az egészség érdemes választani egyet a Samsung légtisztítók közül.

A legkisebb modell az AX3300-többrétegű szűrőrendszerrel van ellátva.

4 színű indikátor. A porérzékelő és a gázérzékelő segítségével a légtisztító négyszínű kijelzője világosan megjeleníti a levegőben lévő por és a káros gázok szintjét, valós időben.

Ez a típus 40m² és 34m² -re elegendő.

Rejtett kerekkel van ellátva így könnyű a mozgatása.

99,97% hatékonyságú szűrőrendszer

205746_01_ax3300_1.jpg

 Ez a típus nekem kifejezetten tetszik, mert ha a levegő igazán tiszta akkor ez a kis csoda Samsung kéken fog világítani. 😊

 

Egyel nagyobb változata az AX5500 és 7500.

Nagyobb kapacitással rendelkeznek 60m² és 90m²-re tervezték. 3 irányú levegőáramoltatást végez így nagyobb területen gyorsabban tisztít. Numerikus levegő minőség kijelzőjének köszönhetően pontos ellenőrzést biztosít. Ők már Smárt Things Wi-Fi vezérléssel műkődnek. Ők is rejtett kerekekkel vannak ellátva így a mozgatásuk nekik is pofon egyszerű. Keskeny kialakításuk miatt pedig bárhova elhelyezhetőek.

Samsung_AX5500.jpg

 

Samsung_AX7500-720x479.jpg

 

Az utolsó típus pedig az AX9500 (CUBE Kocka)

47m² és 90m² -re alkalmasak. Wind-Free tisztítással műkődnek tehát kevesebb zajjal és huzattal tisztít. A tiszta levegőt egyenletesen és csendesen eloszlatja a helyiségben a közel 60 000 mikro-légfuraton keresztül. Moduláris kialakítás könnyen fel-és leszerelhetők különféle helyekhez. Vezeték nélküli Bluetooth-kapcsolattal rendelkezik.

Prémium anyaghasználat, önmagában is egy elegáns tárgy, valódi fémből készült.

Samsung-Cube-AX9500-Air-Purifier-image-1-copy-1024x683.jpg

 

Stílusos és bárhová illeszkedik.😊

8 Válaszok
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Vivi!

Nekem az  AX3300 teljesen elnyerte a szívemet, főleg a színekkel való kommunikációja miatt. Kisállatos háztartásokba is ajánlod, nem okoz neki gondot az állatszőr? 

 

 

VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia Evelin! 
Nem okoz neki gondot egyáltalán. Érdemes néha nagyobb fokozatra akár max fokozatra kapcsolni és akkor rendben lesz. 🙂

0 tetszik
VivienE
Troubleshooter
Beállítások

Szia! Én külvárosban élek, akkor is ajánlatos egy légtisztító? 

0 tetszik
IstvanH
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Az AX3300 nagyon szimpatikus kis szerkezet számomra, főleg allergiámból adódóan, esetleg meg tudod-e nekem mondani milyen mértékben szűri egy 20-30m² helyen a polleneket? 

 

Előre is köszi,

István

0 tetszik
JoakimB
Samsung Expert
Beállítások

Szia Vivi

Hasznos cikk, köszi az infót! Egy ideje már szemezek a légtisztítókkal, egész elfogadható árkategóriában lehet olyanokat találni, aminek valóban van haszna. Ha valamire, ezekre az eszközökre szerintem tényleg érdemes áldozni.

VivienJ
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

Szerintem minden háztartasban érdemes egy tartani egy légtisztítót.

NikolettS
Samsung Expert
Beállítások

Szia Vivi!

 

Nagyon tetszik a kinézete és a tudása is meggyőző. Nálunk is jó lenne egy ilyen, mivel a városban lakunk és sajnos nem a legtisztább a levegő. 

 

Üdv!

Niki

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások

Szia Vivi, 

 

Mióta olvastam a bejegyzésed elgondolkodtam, hogy érdemes lenne beszerezni egyet. Kisebb lakásba szerinted melyik lenne megfelelő, illetve melyik partnernél érdemes őket beszerezni? 

0 tetszik