Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Chladnička RS67A8511S9/EF nastavenie

(Téma vytvořeno: 23-11-2022 08:49 AM)
238 Zobrazení
RiseUpUp
Pioneer
Možnosti

Ahoj Community, mám taký funkčný dotaz. Aktuálne nová chladnička a nastavenie teploty po prvých dňoch používania. Momentálne mám nastavenú teplotu chladničky 3° a mrazničku -19°, pripadá mi to oboje až moc. Vďaka za postrehy

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Krásny deň ,

v prvom rade, ste si vybrali naozaj skvelú chladničku 😉

tento model má mnoho výhod a funkcií, ktoré môžete využiť pri využívaní chladničky. Štandardne doporučujeme nastaviť chladničku ako píšete a bolo vám doporučené a to teda na 3°chladenie a -19°mrazenie. Dôležité je si uvedomiť, že optimálne nastavenie teploty pre jednotlivé časti závisí na okolitej teplote. Optimálna teplota vychádza z okolitej tepoty 25°C.

Záleží, čo je obsahom chladničky, máte možnosť využiť rýchle chladenie a mrazenie prostredníctvom tlačidla Power Cool, Power Freeze, je to už na vás. Každopádne, pokiaľ cítite, že je chladnička nastavená až moc na nízku teplotu, potraviny sú priveľa studené, neváhajte si ju nastaviť podľa vlastného uváženia 😉

Prajem pohodový čas! AndyTa

 

Zobrazit řešení v původním příspěvku

2 Odpovědi
Řešení
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Krásny deň ,

v prvom rade, ste si vybrali naozaj skvelú chladničku 😉

tento model má mnoho výhod a funkcií, ktoré môžete využiť pri využívaní chladničky. Štandardne doporučujeme nastaviť chladničku ako píšete a bolo vám doporučené a to teda na 3°chladenie a -19°mrazenie. Dôležité je si uvedomiť, že optimálne nastavenie teploty pre jednotlivé časti závisí na okolitej teplote. Optimálna teplota vychádza z okolitej tepoty 25°C.

Záleží, čo je obsahom chladničky, máte možnosť využiť rýchle chladenie a mrazenie prostredníctvom tlačidla Power Cool, Power Freeze, je to už na vás. Každopádne, pokiaľ cítite, že je chladnička nastavená až moc na nízku teplotu, potraviny sú priveľa studené, neváhajte si ju nastaviť podľa vlastného uváženia 😉

Prajem pohodový čas! AndyTa

 

23PeterK
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Dobrý deň.

Doporučené teploty (3°C chladnička a -19°C mraznička) sú stanovené pre okolnú teplotu miestnosti 25°C, čo mi príde dosť.

Osobne máme doma nastavenú chladničku na 4°C a mrazničku na -15°C. Nemáme síce doma Side-by-Side chladničku (máme klasickú s mrazákom dole), ale snáď to aspoň trochu pomôže 😉