Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Community Blog

Novinky a tipy o Samsung produktech

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

„Top“ články v roce 2021: Co se vám nejvíc líbilo?

KristynaB
Community Manager
Možnosti

Děkujeme vám, že jste s námi! Ať už vlastníte některé naše zařízení či produkt, nebo jste k nám na blog zavítali jako fanoušci, jsme moc rádi, že jste tu. To pro vás tvoříme obsah, a čtenost a vaše zpětná vazba jsou pro nás nedocenitelné.

Konec roku je dobrá příležitost k tomu, abychom vám popřáli zdraví, štěstí, lásku a vše dobré, a také příležitost k rekapitulaci. Proto jsme pro vás připravili výběr „nej“ článků a soutěží, jež se v roce 2021 objevily na tomto našem komunitním blogu. Jaký příspěvek byl nejčtenější? Jaký nejdelší? A jaká soutěž měla nejvíc účastníků?

Jako vždy budeme upřímně rádi, když nám v komentářích napíšete, co nejvíc zaujalo vás, případně co byste chtěli číst v roce 2022.

 

Nejčtenější článek

31 605 přístupů (v době psaní tohoto textu)

 

Hodně jste nás potěšili. Na článku 10 cool nastavení telefonu, která byste měli vyzkoušet (Část 1.) (a samozřejmě i na druhém dílu) jsme si dali záležet. Poctivě jsme ho vytvářeli tak, že jsme prolézali menu telefonu, dělali si poznámky, screenshoty, experimentovali, třídili zajímavé funkce… A vy jste nás odměnili opravdu rekordní čteností. Děkujeme!

 

Tajné nastavení.jpg

 

Jsme rádi za každého čtenáře (a samozřejmě obzvlášť rádi za ty z vás, kteří se vracejí pravidelně), a i když jsme vděční i za „běžnou“ čtenost, tohle číslo nás prostě ohromilo. Pokud čte tento text někdo ze čtenářů našeho rekordmana, ptáme se: Využili jste některou z chytrých funkcí, které jsme pro vás v menu Nastavení vydolovali?

 

 

Nejvíc „lajkovaný“ článek

19 „lajků“ (v době psaní tohoto textu)

 

Ono to nevypadá jako moc vysoké číslo, ale když vezmeme v úvahu, že tady nejste na sociální síti plné příspěvků, kde lajky padají hlava nehlava, ale na blogu, kde musíte dole najít tlačítko a kliknout na něj, je pro nás 19 palců nahoru příjemné potěšení.

 

Jak vybrat tablet.jpg

 

A kdo že je vítěz? Moderátor vvllaaddaa pro vás vydal článek Jak vybrat správný tablet řady Galaxy? a zdá se tedy, že čtenářům opravdu pomohl. Jsme rádi a budeme určitě připravovat další „rádcovské“ články, abyste vždy věděli, který konkrétní produkt je nejlepší pro vás (nebo vaši babičku).

 

 

Nejvíc komentovaný článek

10 komentářů (v době psaní tohoto textu)

 

Tohle je podobný případ. Nejsme zpravodajský web, kde se v diskuzích dennodenně hádají tisíce lidí. (Ehm, naštěstí…) Pokud vás v rámci soutěže přímo nevyzveme, abyste komentovali, tak ani moc nepočítáme s tím, že by nám pod článek psalo hodně lidí.

 

Seznamte se s QLED TV.jpg

 

Ale pozor, za komentáře jsme samozřejmě rádi. Někdy čtenář poděkuje, někdy souhlasí, někdy nesouhlasí, jindy se na něco ptá, někdy se dokonce opravdu objeví diskuze… Tak jako tak jsou pro nás komentáře cenná zpětná vazba a příležitost, jak s vámi komunikovat přímo.

Kdo je rekordman roku 2021? Článek Neo QLED a QLED 2021: Seznamte se s našimi novými televizory. Na naše televize jsme každoročně hrdí a Neo QLED je hodně významná novinka. A nemáme sice křišťálovou kouli, ale tušíme, že se máte na co těšit i v dalších letech…

 

 

Nej nej nej soutěž

55 100 přístupů, 54 „lajků“, 1 314 komentářů (v době psaní tohoto textu)

 

Když jsme si připravovali, o čem bude tento shrnující, výroční, děkovací článek, tak jsme vymysleli dvě kategorie: Nejnavštěvovanější soutěž a Nejvíc lajkovaná a komentovaná soutěž. Mohlo nás napadnout, že z toho nakonec bude jedna kategorie, protože jedna soutěž vládne všem…

Někdy totiž výhry opravdu stojí za to. Upřímně si myslíme, že je fajn uspořádat soutěž i o „klíčenku“, poukaz do e-shopu nebo něco, co má malou finanční hodnotu. Proč ne – soutěžení je podle nás zábava, snažíme se dělat pravidla nenáročná a podmínky vždy rovné a spravedlivé… Proto taky soutěží nabízíme hodně.

 

Soutěž Samsung Galaxy.jpg

 

Čas od času vám ale rádi připomeneme, že jsme výrobci špičkové, luxusní elektroniky, a hlavní cena je top produkt. „Nej nej nej“ tedy letos byla Soutěž o Galaxy S20 FE s WildLife Watch, kde jsme rozdávali hned dva tyto parádní smartphony a k tomu 20 lokalizačních přívěsků SmartTag. A pokud nám dovolíte trochu smrduté sebechvály, byla to moc hezká soutěž – upozorňovali jsme v ní na projekt WildLife Watch (respektive Africam) a soutěžící měli za úkol poslat screenshot afrického zvířátka zachyceného naším telefonem Galaxy S20 FE umístěným v africké buši. Přes článek se navíc k živému vysílání z divočiny proklikáte i dnes.

 

 

Nejdelší článek

Více než 11 tisíc znaků

 

Předpokládáme sice, že na blog nechodíte číst knihy, ale sem tam přece jen vytvoříme delší článek. Technicky vzato by nejdelší byly vícedílné „seriály“, kdybychom je počítali jako jeden text – například již jednou výše zmíněný článek o cool nastaveních telefonu, který měl i druhý díl, případně „mobilní“ vánoční manuál a jeho „spotřebičová“ edice (který samozřejmě můžete použít i jindy než o Vánocích).

 

Samsung S6 Edge+.jpg

 

Ale nejdelší „normální“, jednodílný článek, je náš výlet za historickými designovými skvosty a milníky od  . Dali jsme si záležet, prošli online katalogy mobilů cca 20 let zpátky a vybrali telefony, které byly z nějakého důvodů designově ohromující – ať už konstrukčně, nebo tím, že byly (jsou) prostě krásné.

Líbí se vám tento typ článků? Nás totiž zcela upřímně bavilo ho vytvářet, takže pokud se například ozvete v komentářích, rádi pro vás případně v budoucnu sepíšeme něco podobného!

 

 

Co nás samotné nejvíc bavilo?

„Užitečné“ články od geeků pro běžné uživatele

 

On nás ten blog těší obecně a myslíme, že hodnotné jsou pro vás snad i články o tom, jak používat nějakou technologii (lidsky vysvětleno), jaké společnost Samsung vyvíjí zajímavé celosvětové aktivity, výlety do historie (např. hodinek Galaxy Watch), nebo prostě rádcovský článek ohledně výběru elektroniky (třeba toho tabletu), který vám ušetří hodiny procházení produktových stránek v e-shopu.

Mimořádně příjemné pro nás byly ryze lidské, „netechnologické“ články, jako byl ten loňský o slavení Vánoc nebo letošní o tom, jak svět slaví (či neslaví) Halloween.

 

Jak se slaví Haloween.jpg

 

Asi nejzajímavější pro nás samotné ale byly články o skrytých nastaveních, a to jak ten s 20 chytrými volbami v samotném menu Nastavení telefonu (1. díl, 2. díl), tak ten zaměřený konkrétně na aplikaci Fotoaparát a ten, ve kterém jsme vás upozorňovali, kde všude v telefonu máte možnosti nastavení, i když o tom třeba nevíte. Přišlo nám jako dobrý nápad, aby geek, který má telefon prozkoumaný do posledního podmenu, naučil méně bláznivé uživatele, jak chytré a přizpůsobitelné jejich smartphony mohou být. Vysoká čtenost pro nás byla obrovskou odměnou – děkujeme.

 

Důležitější je ale dotaz, co nejvíc bavilo vás? Pro vás tvoříme a vaše spokojenost je pro nás klíčová, takže pokud máte nějaké přání do budoucna, zkusíme ho vyslyšet 🙂 Ještě jednou tedy děkujeme, že jste s námi, přejeme vše dobré do roku 2022 – zdraví, lásku, štěstí, úspěchy i pohodu – a těšíme se, že se uvidíme třeba tady na komunitním blogu.