Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Community Blog

Novinky a tipy o Samsung produktech

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Neomezená zábava úplně kdekoliv. Představujeme přenosný projektor The Freestyle

vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Letošní veletrh CES byl zejména o spotřební elektronice, která však není jednoúčelová, ale do budoucna bude stále více a více interaktivnější. Důkazem budiž nový přenosný projektor The Freestyle, který se skutečně přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Pokud nebudete chtít promítat obraz na teď, stůl, strop či třeba na podlahu, můžete jej využít jako chytrý reproduktor nebo třeba jako ambientní osvětlení do domácnosti. Stačí na projektor namontovat doplňkovou čočku, kterou najdete přímo v základní krabici. K projektoru se bude nabízet i originální pouzdro pro bezpečné přenášení.

The-Freestyle_Product-KV_02_logo-embedded-1024x724.jpg

 

The Freestyle je v prvé řadě ultrapřenosný lifestylový mobilní projektor typu DLP, který měří 102 × 173 × 95 mm a váží pouhých 830 gramů. Úhlopříčka promítaného obrazu je 30 až 100 palců, a to podle vzdálenosti od projekční plochy. Na maximální obraz se dostanete ve vzdálenosti 2,7 metru, jenže se nemusíte omezovat jen projekčním plátnem, protože Freestyle umí promítat i na strop, podlahu nebo třeba na různobarevné stěny. Díky automatické korekci lichoběžníkového zkreslení, automatickému vyrovnání obrazu, autofocusu a chytré kalibraci barev, můžete počítat s tím, že i na barevné stěně bude ostrý obraz adekvátně upraven tak, jako by byl promítán na čistě bílou stěnu.

Životnost světelného zdroje činí 20 000 hodin, což zaručuje opravdu spoustu zábavy, maximální jas projektoru je 230 lumenů (ANSI). Obraz má kontrast 300:1 a můžete počítat i s podporou HDR10.

Zabudovaný stojánek umožňuje náklon projektoru až o 180 stupňů, navíc jej můžete zašroubovat i do lustru místo žárovky a promítnout si tak obraz třeba na desku stolu. Součástí projektoru jsou ještě 5W reproduktory s prémiovým prostorovým zvukem (360° Audio s Dolby Digital Plus), které se starají o špičkový hudební podkres.

The-Freestyle_Product-KV_01_logo-embedded-1024x724 (1).jpg

 

Na těle projektoru je umístěn USB-C konektor pro napájení, které je vyžadováno ze síťové zástrčky. V terénu můžete projektor napájet powerbankou standardu USB-PD (Power Delivery) a minimálním výkonu 50W/20V. Dalším fyzickým konektorem je microHDMI, zbytek zařízení projektor akceptuje bezdrátovou formou. K dispozici je Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2 či zrcadlení obrazu z mobilního zařízení přes aplikaci SmartThings či AirPlay 2. Do projektoru však můžete zrcadlit i aktuálně přehrávaný obraz z domácí televize. V přenosném projektoru běží operační systém Tizen, v němž je připraven i hlasový asistent Bixby. Česky však zatím stále nehovoří.

The Freestyle bude v Česku možné předobjednat od 17. ledna, start prodejů se očekává během února. V době psaní tohoto článku koncová cena ještě nebyla známa. Zájemci o přenosný projektor se mohou do 19. ledna registrovat v soutěži, ve které projektor získá přesně 180. registrovaný uživatel. Na vámi uvedené kontaktní informace následně dorazí bližší detaily o projektoru The Freestyle, včetně dalších exkluzivních nabídek a akcí. Úplné znění podmínek soutěže se dočtete zde.