Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Community Blog

Novinky a tipy o Samsung produktech

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

E-shop Samsung: Exkluzivní služby i produkty

KristynaB
Community Manager
Možnosti

V Samsungu vždycky cílíme na prémiovou kvalitu. Platí to jak pro vrcholné produkty, tak modely základních tříd. Stejné priority sleduje také náš e-shop – chceme vám zajistit pohodlný nákup, exkluzivní výhody i maximální možnou podporu během výběru zboží, jeho používání i řešení případných problémů.

Pojďme se podívat, co vám Samsung e-shop může nabídnout.

 

Kompletní nabídka, a to i s předstihem

Samsung vyrábí vlastně kompletní výbavu „na tělo“ i do domácnosti – mobilní telefony a jejich příslušenství, tablety, wearables, televizory, soundbary, monitory, SSD, pračky, sušičky, chladničky, vysavače… Výhoda nakupování přímo u výrobce je nejen v tom, že si hlídáme, aby bylo zboží skladem a bylo kvalitně a správně popsané. Také se v našich produktech (logicky) dobře vyznáme. Můžeme vám jak kvalifikovaně poradit s výběrem, tak poskytnout potřebnou podporu.

 

Nejenom špičkové smartphony. Ale také TV, monitory, pračky, chladničky, nositelná elektronika, SSD disky a další produkty pro váš život.Nejenom špičkové smartphony. Ale také TV, monitory, pračky, chladničky, nositelná elektronika, SSD disky a další produkty pro váš život.

Kromě výše zmíněných „služeb“ ale nabízíme i čistě hmatatelné benefity, například prodej exkluzivních produktů či jejich variant, jež přinejmenším po určitou dobu jinde neseženete. To samé pak platí pro předprodeje. Chcete mít nové špičkové zařízení Samsung jako první? Předprodej našich produktů běžně nabízejí i jiné obchody, rádi s nimi v tomto ohledu spolupracujeme, ale u nás seženete novinku vždy úplně nejdřív.

Obvykle to funguje tak, že sotva na našem e-shopu skončíte se sledováním nejnovějšího představování novinek UNPACKED (vždy nabízíme živé streamování), můžete se na produkty hned podívat, a případně si rovnou udělat radost.

 

Jsme tu pro vás (doslova!) nonstop

Každý někdy potřebuji pomoc. A ne každému se pomoc hodí zrovna v pracovní době. Proto jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.Každý někdy potřebuji pomoc. A ne každému se pomoc hodí zrovna v pracovní době. Proto jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Samozřejmě se vždy snažíme, aby naše zařízení byla bezchybná a aby se přehledně a intuitivně ovládala. I tak ale pochopitelně můžete narazit na nějaký zádrhel. Kdyby to nastalo, jsme vždy připraveni.

Potřebujete vyřešit něco ohledně objednávky nebo technickou podporu? U nás nemusíte čekat na začátek pracovní doby kontaktního centra ani mít případné výčitky, že budete volat těsně před jejím koncem. Nemusíte se specialistou trávit obědovou pauzu, místo abyste si dali zaslouženou polévku a relaxovali. A když někdy něco výjimečně potřebujete udělat třeba ve tři hodiny ráno a technika neposlouchá, není vše ztraceno.

Jinak řečeno – jsme tu pro vás nonstop, 24/7. Volejte opravdu kdykoli, uděláme vše pro to, abychom vám pomohli. Kromě linky pro koncové zákazníky máme také speciální vyhrazenou linku pro B2B klienty.

A pokud prostě a jednoduše neradi telefonujete nebo se vám to nehodí? Klidně nám napište na WhatsApp.

Majitelům našich smartphonů Galaxy/Note a QLED TV také jako jediní na trhu nabízíme službu Live Assistant (Živý asistent).

 

Zažijte nový rozměr zákaznické péče. Naši asistenti vám jsou osobně k dispozici prostřednictvím interaktivního videohovoru.Zažijte nový rozměr zákaznické péče. Naši asistenti vám jsou osobně k dispozici prostřednictvím interaktivního videohovoru.

I inteligentní a šikovný člověk může mít problém s výběrem produktu, se zprovozněním některých funkcí nebo nastavením, proto nabízíme odbornou pomocnou ruku. Krok za krokem s vámi projdeme nastavení, důležité funkce apod. – využijte například videohovor a nechte si poradit v reálném čase, přímo na obrazovce.

Klidně si tak můžete dopřát nejmodernější a nejchytřejší smartphone nebo televizor. Rozhodně nebudete muset trávit cenné hodiny luštěním návodu.

Aby byla sada služeb kompletní, nabízíme také online chat, e-mailovou podporu (kde odpovíme do 24 hodin) a rozsáhlou síť autorizovaných servisních středisek.

 

Exkluzivní služby včetně prémiového servisu

Standardní servis je… standardní. Jeho podmínky koneckonců v mnoha ohledech určuje také zákon, takže i když se snažíme i v tomto ohledu překonat vaše představy, na očekávání určitých standardů máte právo. Spousta uživatelů nicméně vyžaduje něco navíc; přece jen si pořizují luxusní produkty. S našimi nejlepšími telefony Galaxy, televizory QLED a domácími spotřebiči tak získáváte přístup k prémiovým službám a servisům Moje Galaxy, Moje QLED TV a Moje SAMSUNG domácnost.

 

Když si koupíte prémiový výrobek, očekáváte samozřejmě prémiový servis. A my vám ho poskytujeme.Když si koupíte prémiový výrobek, očekáváte samozřejmě prémiový servis. A my vám ho poskytujeme.

Prémiový servis Moje Galaxy dělá všechno pro to, aby vás potíže s telefony co nejméně obtěžovaly, stresovaly a zdržovaly. Se spoustou problémů vám poradíme po telefonu. Když to bude nutné, přijedeme k vám domů a telefon si od vás vyzvedneme. Zároveň vám zapůjčíme náhradní na dobu, než ten váš v co nejkratším čase opravíme a zase ho přivezeme zpátky. Pokud jste telefony koupili v ČR a opravdu spěcháte, můžete také navštívit zákaznická centra v Praze, Brně nebo Ostravě, kde vám telefon (pokud to povaha závady dovolí) opravíme do jedné hodiny.

A málem bychom zapomněli – pro majitele našich prémiových mobilních telefonů (modely Galaxy S10+/S10/S10e, Note9, S9+/S9, Note8 a S8+/S8) je služba Moje Galaxy během záruční lhůty zcela zdarma.

 

 

Moje QLED TV funguje na podobném principu. Nejenže váš televizor vyzvedneme u prodejce, přivezeme, nainstalujeme, zapojíme, nastavíme a stručně představíme. Také vám budeme na výše zmíněném kontaktním centru v případě potřeby vždy k dispozici, abychom poradili s dodatečným nastavením nebo řešením technických problémů.

A když se něco porouchá? Opět můžete využít Prioritní servis. Tentokrát svoji dvoumetrovou televizi nemusíte nikam vozit; přijedeme k vám, a pokud to bude možné, opravíme ji na místě, samozřejmě s využitím originálních náhradních dílů.

 

 

Stejné luxusní podmínky pak nabízíme majitelům našich prémiových praček, sušiček a chladniček v rámci služby Moje domácnost. S těžkou a velkou pračkou se manipuluje snad ještě hůře než s velkým televizorem (ten je alespoň zpravidla lehký) – a vy to rozhodně dělat nemusíte. Opět nabízíme dovoz, instalaci a nastavení a opět v případě problémů přijedeme k vám a spotřebič se pokusíme opravit na místě. Žádné dopravování do servisu a týdny čekání…

 

 

Mimochodem, až vám poradíme s výběrem, doručíme nový produkt a pomůžeme vám ho zprovoznit, zvažte také, jestli byste si ho nechtěli pojistit, abyste mohli zůstat v klidu i v případě, že se vám ho nějakou náhodou podaří poškodit či rozbít vlastní vinou. Stává se to i těm nejšikovnějším a nejopatrnějším z nás… Období dovolených je na takovou extra jistotu obzvlášť vhodná doba, takže pokud chcete, můžete se podívat na náš článek o službě Samsung Care+.

 

Vážíme si vás. Chceme, aby vaše zkušenosti s produkty Samsung byla vždy perfektní – od výběru po používání (a případné řešení potíží). Prvotřídní e-shop je jedním ze způsobů, jak toho chceme dosáhnout.