Zamknij

What are you looking for?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwotny temat:

Problem z Instagramem po aktualizacji | S7

(Temat utworzony: 18-08-10 07:17)
wdowapostalinie
Apprentice
Opcje
Aplikacje mobilne i usługi

Witajcie!

 

Sprawa ma się tak, że wczoraj rozkminiałam cały dzień nad jednym problemem. A mianowicie chodzi o to, że nie działa mi dodawanie gifów na Instastory. To znaczy dodać mogę, ale podczas procesu dodawania zdjęcia jest czarne tło i napis publikacja, a ta publikacja trwa w nieskończoność. I żeby w ogóle móc się tego pozbyć trzeba odinstalować i zainstalować ponownie apke. Nie ma możliwości zapisania też takiego zdjęcia z gifem. Wudawało mi się, że to błąd aplikacj, ale czyszczenie jej pamięci, resetowanie i instalowanie od nowa nie pomaga. Gdzieś na jakimś zagraniczym forum wyczytałam, że rzeczywiście taki błąd pojawia się u wielu użytkowników S7. Podejrzewam, że pomógł by tylko powrót do starej wersji oprogramowania ub naprawieie błędów w nową aktualizacją. Jednak 3 dni temu aktualizowałam telefon i nic to nie dało. 

Może to błahostka, ale posiadając telefon z wyższej półki chciałabyn, żeby działało mi wszystko poprawie, choćby głupie gify na insta. Tym bardziej, że przed aktualizacją wszystko działało. 

Dajcie znać, czy macie też taki problem i czy ewentualnie jest jakiś inny sposób niż wyżej wymienione :winking-face: 

 

Pozdrawiam! 

0 Like
Odpowiedz
6 Odpowiedzi
DamianK
Superuser I
Superuser I
Opcje
Aplikacje mobilne i usługi

@wdowapostalinie

 

Miałaś możliwość jeszcze profilaktycznie zalogować się i sprawdzić na innym telefonie? :smiling-face: Tak celem potwierdzenia, że to kwestia telefonu.

0 Like
Odpowiedz
wdowapostalinie
Apprentice
Opcje
Aplikacje mobilne i usługi

Sprawdzałam właśnie na przedpotopowej, służbowej K8 i działa. Aż czuje zażenowanie, że na S7 nie działa, a na takim starym LG bez zarzutu :face-with-tears-of-joy:

0 Like
Odpowiedz
RadekK
Hotshot
Opcje
Aplikacje mobilne i usługi

Hej 

 

Zgłoś proszę usterkę do wydawców aplikacji Instagram pod adres e-mail: support@instagram.com oraz poprzez aplikację Samsung Members do programistów Androida, tutaj instrukcja:
Samsung Members - jak zgłosić błąd oprogramowania

Raport przez aplikację Samsung Members wyślij bezpośrednio po próbie dodania gifa na Instastory.

Po przeczytaniu całego internetu stwierdzam, że jest to błąd, jednak nie wiadomo czy po stronie aplikacji, czy oprogramowania w telefonie. Trzeba to zgłosić i poczekać na aktualizację.

 

Rozwiązanie jakie znalazłem odnosi się do zapisania Instasotry w galerii i stamtąd zimportowania do aplikacji. Nie używam Instagrama więc musisz sama to sprawdzić. Cytuje zagraniczne forum:

"You can just save the story instead of upload it directly. Then you import the saved story from gallery and it works! (When you add gifs to pictures on an instagram story and click save, instagram renders the story into a video, and this won't fail to upload)"
 

Ze swojej strony polecam jeszcze "wipe cache partition" z poziomu recovery mode, instrukcja tutaj:
https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p...

0 Like
Odpowiedz
wdowapostalinie
Apprentice
Opcje
Aplikacje mobilne i usługi

Zgłoszenie usterki na Samung Members zrobione, zrobię jeszcze zgłoszenie po stronie Instagrama :winking-face: 

zapisywanie instastory z gifem również jest niemożliwe 😞 

whipe cache partition również zrobione, ale nic to nie wnosi 

dzięki za odpowiedź! 

0 Like
Odpowiedz
foltyyynka
New Member
Opcje
Aplikacje mobilne i usługi

Hej. Mam ten sam problem w tym samym telefonie. nie mogę dodawać story na instagramie ponieważ cały czas się publikuje, a na końcu i tak odrzuca. to samo jest z postami. Na innym telefonie nie było tego problemu.  A Tobie udało się to wszystko naprawić czy zero odpowiedzi ze strony samsunga???

0 Like
Odpowiedz
RadekK
Hotshot
Opcje
Aplikacje mobilne i usługi

Hej @foltyyynka

Sprawdź, czy masz najnowszą wersję aplikacji oraz zaktualizowany system Android. Dodatkowo warto przeinstalować Instagrama. Poczekajmy na odpowiedź @wdowapostalinie - wierzę, że znalazła rozwiązanie.

0 Like
Odpowiedz