Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung Themes i Store nie mogą się zaktualizować

(Temat utworzony: 04-02-2022 10:38 PM)
282 Wyświetlenia
jacccc
Journeyman
Opcje
Wyskakuje błąd S404 przy włączaniu sklepu i motywów, nie da się z nich skorzystać bez aktualizacji. Czy ma ktoś ten sam problem?
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
jacccc
Journeyman
Opcje
Dziękuję, zadziałało pobranie aktualizacji przez internet z karty, ostatnio mam problem z WiFi z routera, problem rozwiązany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@jacccc Spróbuj wyczyścić dane aplikacji, aby to zrobić przejdź do: Ustawienia > Aplikacje > Wybierz aplikację > Domyślna pamięć > Wyczyść dane lub Domyślna pamięć > Zarz. pamięcią > Wyczyść wszystkie dane. 

jacccc
Journeyman
Opcje
Brak rezultatu, telefon jest nowy i wcześniej na wszelki zrobiłem hard reset i powoli kończą mi się pomysły.
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@jacccc Wstaw zdjęcie jak to wygląda.

0 Like
jacccc
Journeyman
Opcje
Gdy odpalę samsung store pojawią się pasek pobierania ale nic się nie dzieje, a jak włączę motywy pokazuje błąd Screenshot_20220204-225106_Galaxy Store.jpgScreenshot_20220204-225127_Galaxy Themes.jpg
0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
Spróbuj zresetować ustawienia sieciowe w telefonie. Ustawienia - Zarządzanie ogólne - Resetowanie
jacccc
Journeyman
Opcje
Nic się nie zmieniło.
0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
Ok, a wstaw screen z zakładki informację o oprogramowaniu. Ustawienia- Telefon Informacje- Informacje o oprogramowaniu.
jacccc
Journeyman
Opcje
OkScreenshot_20220204-231419_Settings.jpgScreenshot_20220204-231414_Settings.jpg
0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
Rozumiem, że zarówno na Wi-fi oraz danych pakietowych aktualizacja się nie pobiera?