Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna aplikacja w samsung S 20 FE

(Temat utworzony: 22-10-2023 10:07 PM)
408 Wyświetlenia
Mareczek25
First Poster
Opcje

Kupiłem telefon samsung S 20 FE po jakimś czasiw używania zauważyłem zieloną kropkę w prawym górnym rogu ekranu kliknołem w nią i okazało się żę jakaś nieznana mi aplikacja ,,TV LISTENER"nie instalowałem jej! Przez cały czas używa mojego mikrofonu gdy wszedłem do ustawień aplikacji i wszedłem w aplikację tv listener nie mogłem jej odinstalować mogłem ją niby otworzyć alę jak klikałem w otwórz nic się nie działo wszedłem w uprawnienia i okazało się że wszystkie były zaznaczone jako iż bym się zgadzał a ja się na nic nie zgadzałem nie dało się ich zmenić.

Gdy wymusiłem zatrzymanie tej aplikacji ona sama po jakimś czasię się włączyła i zaczeła mnie znowu podsłuchiwać, okazało się żę jest jeszcze druga podobna aplikacja która nazywała się ,,TV LISTENER MONITOR"alę ona nic nie robi.nie wiem czy tak to powinno być żę jakaś aplikacja cały czas używa twojego mikrofonu i prosił bym o odpowiedż.

Pozdrawiam

20231022_215014.jpg

0 Like
10 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Czy jest Pan w stanie odinstalowac tą aplikacje?
patyczak
Big Cheese
Opcje
Podejrzewam, że telefon nie jest z polskiej dystrybucji, bo to o czym piszesz, jest wzmacniaczem głosu dla osób niedosłyszących. Myślę, że jeśli nie możesz tego odinstalować, to powinien pomóc hard reset. Zaznaczam, że nie jestem w 100% pewny.
stanko
Hotshot
Opcje
Czy to moe jest apka systemowa?
0 Like
Members_CO4F7Pj
First Poster
Opcje

To jest aplikacja z Panelu KIM Krajowego Instytutu Mediów. 
Ktoś brał w badaniach, otrzymał telefon (raczej nie na własność!!) wraz z zainstalowaną aplikacją do badań.  Najwyraźniej badania nadal trwają i aplikacja "nasłuchuje" 😉
Tutaj coś powinno być: https://kim.gov.pl/
 

0 Like
Kokos123448
Journeyman
Opcje
Cześć wszystkim chciałbym zapytać was czy wie ktoś o co chodzi ?
Sprawdzałem nawet przed adb listę wszystkich aplikacji i pakietów i nie ma tam takiego czegoś. 
W sklepie play ani przez inne źródła nic takiego nie pobierałem
Edit1: po kliknięciu aby wyłączyć aplikacje wyskakuję błąd "disabling has been failed"

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. O jaką aplikacje chodzi? O ten napis tank?
0 Like
Kokos123448
Journeyman
Opcje
O te co na screen shotach Screenshot_20240609_211408_One UI Home_1000004670_1717960451.pngScreenshot_20240609_211413_One UI Home_1000004671_1717960456.png
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Proszę sprawdzić czy w trybie bezpiecznym aplikacje się pojawią.1717968285389.jpg
0 Like
Kokos123448
Journeyman
Opcje
Nie pojawia się ale gry wracam znów do systemu normalnego to dalej jest
0 Like