Zamknij

What are you looking for?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwotny temat:

Android Auto i Samsung Galaxy A6+ - problem z zezwoleniami

(Temat utworzony: 30-11-2021 10:14 AM)
Huher89
First Poster
Opcje
Aplikacje i usługi

Witam wszystkich,

Mam taki problem, kiedy mój telefon (#Samsung Galaxy a5, Android 10) podłączy się do samochodu (Kia Ceed 2020) przez bluetooth to za każdym razem muszę przyznawać na nowo zezwolenia do pobierania kontaktów itd. Obydwa urządzenia są sparowane, czasami się udaje, że po włączeniu samochodu Android Auto podłączy się z telefonem i pobierze kontakty i będzie poprawnie działał jako zestaw głośnomówiący, ale w większości przypadków telefon najpierw zacznie pytać o to, czy zezwolić aplikacji na dostęp do kontaktów, ponownie sprawdzić potwierdzić kod z ekranu itd.

Czasem, gdy akurat telefon nie będzie odblokowany przy próbie nawiązania połączenia z samochodem ucieka mi ten dymek z pytaniem o zezwolenie na pobranie kontaktów i nie ma już potem możliwości ich pobrania. Pomaga wtedy zasadniczo ręczne rozłączenie przez BT w telefonie, usunięcie urządzenia z listy sparowanych urządzeń w samochodzie a następnie dodanie go jeszcze raz tak, by nie przegapić tego dymku pytającego się o nadanie zezwoleń i potwierdzenie kodu.

Czy istnieje możliwość przyznania tych uprawnień na stałe? Jak to zrobić ich by proces podłączania telefonu z samochodem odbywał się bez problemów?

Pozdrawiam.

Dariusz

1 Odpowiedz
PrzemekM
Samsung Maker ★★
Opcje
Aplikacje i usługi

Dzień Dobry

W tej sytuacji Proponuję  przesłać logi, które umożliwią technikom sprawdzenie opisanego problemu. Aby to zrobić, proszę postępować zgodnie ze ścieżką:

Samsung Members > Pomoc  > Wyślij opinię  > Raporty o błędach  > [Wybór kategorii]  > Zaznaczamy opcję ‘Wyślij dane raportu systemu'.