Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adapt Sound wyłącza się

(Temat utworzony: 15-03-2024 11:11 AM)
172 Wyświetlenia
panaho
Navigator
Opcje
W ustawieniach Adapt Sound mam ustawioną personalizację na 30-60 lat.
Niestety kiedy przestaje słuchać muzyki po jakimś czasie opcja ta deaktywuje się.
Dźwięk jest bez personalizacji.

Muszę za każdym razem wejść w ustawienia dźwięków i kliknąć w opcje Adapt Sound. Po wejściu w to ustawienie sperslizowane ustawienia same się aktywują.

W ustawieniach aplikacje Adapt Sound oraz Jakość dźwięku i efekty wykluczyłem z optymalizacji baterii.
Czyściłem cache i dane tychże aplikacji. Nic to nie pomaga.

Jak to naprawić?
Samsung A54

Pozdrawiam.


image


image


0 Like
4 Odpowiedzi
PatrykF
Expert
Opcje

@panaho Dźwięk jest faktycznie bez personalizacji - zmiana jest słyszalna, kiedy funkcja zdaje się być wyłączona? Pamiętaj, że ta funkcja działa tylko dla słuchawek, a nie kiedy słuchasz muzyki bez nich.

panaho
Navigator
Opcje
Tak, jest różnica między wyłączoną i włączoną personalizacją. Muzyki słucham na słuchawkach. Problem w tym, że za każdym razem muszę wchodzić w te ustawienia aby funkcja uaktywniła się. Mimo, że jest domyślnie włączona. W poprzednim telefonie A52, raz to włączyłem i działało cały czas.
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@panaho Szukałbym gdzieś problemu po stronie apki Wearable w takim wypadku, bądź też generalnie po stronie całokształtu ustawień. Wyczyść dane apki Wearable (będziesz musiał sparować słuchawki powtórnie) i zrób reset wszystkich ustawień:

Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetuj wszystkie ustawienia (resetuje tylko ustawienia - dane zostają niezmienione).

0 Like
panaho
Navigator
Opcje
Nie no, reset wszystkich ustawień? I wszystko ustawiać od nowa? 😭 To jak budować dom od nowa bo drzwi skrzypią. Spróbuję wyzerować tą aplikację Wearable. Jak to nic nie da to sobie odpuszczę. Dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam.

Edit

Wyczyściłem pamięć podręczną i dane tej aplikacji Galaxy Wearable. Niestety nic to nie dało. Nie musiałem nawet ponownie parować słuchawek. Słabo.
0 Like