Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

WhatsApp

(Subiect creat la: 06-05-2024 06:35 PM)
254 Vizualizări
Sippy1
Hotshot
Opțiuni
Daca ștergi conversații in WhatsApp le mai poți recupera că în Coșul de gunoi din ,, Întreținere dispozitiv" -cos de gunoi ? Am tot incercat prin setari WhatsApp și nu am găsit nimic .Daca le arhivez mai ocupa spatiu ?
2 Soluţii
Soluţie
3Merlin
Big Cheese
Opțiuni
Vasile,
Dacă ai instalat suita de aplicații Good Guardians, folosește File Guardian pentru a recupera orice fișier șters, atât din memoria internă a telefonului (Storage), cât și de pe cardul digital (SD card).
Copiile de rezervă (backup) se păstrează în Google Drive.

Vizualizare soluţie în postul original

Soluţie
CostyTenoshira
Voyager
Opțiuni
dureaza o perioada pana se descarca backup ul, de obicei arata ultimele mesaje cu persoanele din contacte sau grupuri, iar dupa ceva timp apareau si restul

Vizualizare soluţie în postul original

2 Soluţii

9 Răspunsuri
NaikkoN
Legend
Opțiuni
Nu cred că se pot recupera decât din WhatsApp backup.
Poți încerca să vezi dacă merge și revin-o cu feedback
Sippy1
Hotshot
Opțiuni
Am făcut bakup .1.3 GB a arătat ...din păcate nu s-au mai recuperat. Nu mai apar in conversatii
Soluţie
CostyTenoshira
Voyager
Opțiuni
dureaza o perioada pana se descarca backup ul, de obicei arata ultimele mesaje cu persoanele din contacte sau grupuri, iar dupa ceva timp apareau si restul
Sippy1
Hotshot
Opțiuni
Mulțumesc! Câteodată așa este ...scrie ,,Bakup inactiv" ,se face bakup cu telefonul stins ,țineți telefonul la încărcat 2 orei nactiv sau ceva de genul acesta.
0 Aprecieri
Soluţie
3Merlin
Big Cheese
Opțiuni
Vasile,
Dacă ai instalat suita de aplicații Good Guardians, folosește File Guardian pentru a recupera orice fișier șters, atât din memoria internă a telefonului (Storage), cât și de pe cardul digital (SD card).
Copiile de rezervă (backup) se păstrează în Google Drive.
Sippy1
Hotshot
Opțiuni
Mulțumesc frumos pentru sugestie!
Sippy1
Hotshot
Opțiuni
Dar cred că trebuia instalat înainte de a șterge conversațiile zic....
3Merlin
Big Cheese
Opțiuni
Bineînțeles. File Guardian nu poate recupera fișierele șterse anterior instalării...
Dacă nu-l folosești pentru serviciu, te sfătuiesc să renunți la WhatsApp și să-ți instalezi Telegram.
Avantajele sunt prea multe pentru a le enumera aici.
😉
Sippy1
Hotshot
Opțiuni
Dar Telegram nu este așa de mediatizata.Am auzit de ea. Din păcate le am șters și după am pus întrebarea aici pe grup.
0 Aprecieri