Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Samsung Anunță Actualizarea One UI 6.1 Pentru Galaxy A53, A54 și S21 FE

(Subiect creat la: cu o lună în urmă)
446 Vizualizări
7 Răspunsuri
david240
Big Cheese
Opțiuni
"Cu o istorie impresionantă de actualizări regulate și îmbunătățiri de software, Samsung și-a câștigat loialitatea utilizatorilor prin politica sa de actualizare consistentă. Această abordare este evidentă și în lansarea iminentă a One UI 6.1" Cei care au scris in articol au crezut ca one ui 6.1 a aparut acum o luna cand au scris acest articol? Samsung a pierdut toata loialitatea când au trecut 5 luni de la lansarea versiunii si ei nu au adus nici acum amaratul ala de circle to search.
izabelmari
Pathfinder
Opțiuni
Când vine one ui 6.1 de pe telefon meu Samsung galaxy a72?
0 Aprecieri
Liviu18
Helping Hand
Opțiuni
Nu se știe o dată exactă, rămâi cu ochii pe comunitate și vei afla.
0 Aprecieri
Vasy1965
Pioneer
Opțiuni
Așteptăm
0 Aprecieri
CatalinGules
Troubleshooter
Opțiuni
Pentru a14 știți ceva
0 Aprecieri
DJDANY
Pathfinder
Opțiuni
Prin iulie, oricum nu sunt mari schimbari, asteptam android 15, pacat ca nu ne baga si pe noi in beta, nu contam, jocuri nu se traduc, filme nu sunt dublate, uitati-va peste gard, la unguri, ne dau clasa
0 Aprecieri
Mariusbz
Voyager
Opțiuni
Pentru moment sa semnalat pentru s21FE 5G update ul la android 14 cu U.I 6.1 in America....U.S.A pentru moment....urmează și celelalte bănuiesc luna aceasta, din ce am citit până la sfârșitul lunii se extinde global speram sa primim și noi ceilalți mai rapid in funcție de rețele, de zona de vânzare...de ceea ce face operatorul de își mai pune și el ceva prin sistem....dar maxim pan ăla jumătatea lunii viitoare eu sper sa primim cu toții noul update!