Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Actualizare iunie a52s

(Subiect creat la: 24-06-2024 11:52 AM)
196 Vizualizări
Bluelytning
Black Belt 
Opțiuni

image

Acum am verificat sa vad dacă a mai primit vreun update și aparent da. Spor la descarcat.
Nu știu dacă nu cumva a apărut de ceva timp.
Revin cu update dacă e ceva schimbat.
12 Răspunsuri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Frumos, A52s va mai primi update-uri de securitate pana în vara/toamna anului viitor
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Is bune si alea
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Daa, am zis-o pentru cei ce cred ca telefonul e mort.
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Mort nu e, dar nici mult nu mai are😁
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Fiecare user va decide când telefonul s0au este ,,mort,, , nu numărul de update-uri.
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Cand nu mai ai suport( sigurantă din partea producatorului ) e ca si cum ai sta in pielea goala intr-o cameră plină de țântari 😁 😁 😁 😁
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Daca tu navighezi pe nush ce site-uri ciudate, da , dar dacă stai pe rețelele frumos socializare ,Gaming, și faci lucruri normale,telefonul e save. Poți totuși instala un antivirus pentru siguranță sporita.
Totuși telefoanele Samsung, inca primesc update-uri de la Google, pe A71 am patch-ul pe 1 mai ai celor de la Google, deci sunt save.
Tiinf sa cred ca Google ne apară la fel de bine de pericole.
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
Nu știu
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Gândește-te ca chinezii abia oferă 2 ani update-uri și sunt oameni ce le folosesc 4-5 ani,pentru ca oferă performanta bună.
La topicul anterior,tata a primit un telefon împrumut, un Xiaomi Poco X3 Pro ce are Snapdragon 860, un procesor Flagship de 2020, telefonul apărând în 2021, la vremea aia era peste orice mid-range la capitolul performanta, și în prezent este peste A55 la performanta.
0 Aprecieri
Vlad1981
GrandMaster
Opțiuni
99% din utilizatori nu isi iau telefon pentru performantă că nu ii incalzeste cu nimic
0 Aprecieri
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
Un telefon cu o performanță mare, este feature proof.. Știu ca de A03 se mai plângea uneori ca mai avea momente de lag,când ținea multe aplicații în fundal.
Performanță o poate folosi în multitasking iar peste încă 2-3 ani de acum încolo se va mișcă mult mai bine fata de un telefon Samsung de buget,spre exemplu.
Dacă 99% din utilizatori nu își luau telefon pt performanță, nu își mai lua nimeni S24U, și atle Flagship-uri 🤣
0 Aprecieri
Vasy1994
Voyager
Opțiuni
Eu am primit actualizare de securitate de o săptămână
0 Aprecieri