Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Display Spart S10+

(Subiect creat la: 20-04-2024 12:33 PM)
197 Vizualizări
AdrianNeagu
Pioneer
Opțiuni
Salutare grup! Am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy S10+ . L am scapat si i-am spart display ul pe margine. Problema este ca s-a innegrit fix pe jumatatea de jos a display-ului unde am modelul de deblocare. Ma intereseaza sa stiu daca exista vreo varianta de deblocare asfel incat sa pot muta toate pozele din telefon pe laptop. Am toate datele lui, cont, parola etc. M am logat cu smart things find pe laptop dar nu am butonul de deblocare, am doar ring, lock, track, erase si extend batery. Pls help!
1 Soluţie
Soluţie
AlphaBlue
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Dacă nu funcționează touchscreen-ul, singura variantă este să îl conectezi la un TV prin HDMI și să faci modelul cu un mouse, dar fără sa vezi acele puncte pentru model. Îți trebuie un hub usb bun care sa aibă și adaptor pentru hdmi, sau un mouse cu BT și un adaptor USBC-HDMI. A mai avut cineva aceeași problemă (dar ecranul era negru complet) și atunci am încercat această metodă și am reușit din a treia încercare. Dar depinde și de complexitatea modelului.
Fără deblocarea telefonului nu poți copia nimic de pe el. Este o măsură de siguranță.

Vizualizare soluţie în postul original

1 Soluţie

6 Răspunsuri
AdrianNeagu
Pioneer
Opțiuni
Asa se vede...20240420_123432_1000041018_1713605674.jpg
AlphaBlue
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Salut. În partea de jos nu funcționează nici atingerile?
AdrianNeagu
Pioneer
Opțiuni
Nu pot sa mi dau seama daca funcționează in totalitate, adica efectiv nu nimeresc modelul, e posibil sa nu finctioneze complet..nu stiu ce sa zic..
Soluţie
AlphaBlue
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Dacă nu funcționează touchscreen-ul, singura variantă este să îl conectezi la un TV prin HDMI și să faci modelul cu un mouse, dar fără sa vezi acele puncte pentru model. Îți trebuie un hub usb bun care sa aibă și adaptor pentru hdmi, sau un mouse cu BT și un adaptor USBC-HDMI. A mai avut cineva aceeași problemă (dar ecranul era negru complet) și atunci am încercat această metodă și am reușit din a treia încercare. Dar depinde și de complexitatea modelului.
Fără deblocarea telefonului nu poți copia nimic de pe el. Este o măsură de siguranță.
AdrianNeagu
Pioneer
Opțiuni
Am reusit!🎉🎉 ms mult!
AlphaBlue
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Cu plăcere!