Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsprzedaż Galaxy Note20 i Note20 Ultra

(Temat utworzony: 05-08-2020 06:38 PM)
5578 Wyświetlenia
EwaK
Hotshot
Opcje

Czy jesteście gotowi na Note20?

 

Samsung przygotował świetną promocję w ramach przedsprzedaży najnowszego Galaxy.


Note5.PNG

Kup Note20, Note20 5G i wybierz, czy chcesz słuchawki Galaxy Buds + albo Game Pack 1 (kontroler MOGA XP5-X+, kodu dost

ępu do 3 - miesięcznej usługi Xbox Gamepass Ultimate i bezprzewodowa ładowarka EP- N5105).


W przypadku Note20 Ultra 5G możemy wybrać między słuchawki Galaxy Buds Live a Game Pack 2 (kontroler MOGA XP5-X+, kodu dostępu do 3 - miesięcznej usługi Xbox Gamepass Ultimate i bezprzewodowa ładowarka EP- N5200).

Na co się zdecydujecie? 😊

 

Jak otrzymać nagrody?

Należy zamówić wybraną przez siebie wersję Note20 u jednego z partnerów handlowych w ramach przedsprzedaży między 5.08 a 20.08.2020r.

 

Po otrzymaniu urządzenia aktywuj je między 21.08 a 05.09.2020 z aktywną kartą SIM na przynajmniej 5 minut i zaakceptuj umowę licencyjną.

 

Zaloguj się do aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz 😁

 

Teraz pozostaje czekać na weryfikację zgłoszenia i wysyłkę nagrody! Proste? 😍

 

Więcej informacji o promocji znajdziecie na jej stronie i w regulaminie.

Przedsprzedaż 

Regulamin promocji

252 Odpowiedzi
Knightengale
First Poster
Opcje
Skontaktowałem się z oboma i otrzymałem tylko odpowiedź, że potwierdzili wysłanie kontrolera. Odpowiedziałem, potwierdzając brak kodu i brak odpowiedzi ....
0 Like
Anna144
First Poster
Opcje

Mija 20 dni roboczych i dalej brak przesyłki, pisanie na adres kontaktowy i reklamacji brak reakcji, na 8 wysłanych zapytań odpowiedź wymijająca tylko na jedną tydzień temu.

0 Like
Pjoter93
First Poster
Opcje
kupiłem S20 FE 5G z ta promocja miałem czekać na maila dostać paczkę nie ma nic . ktoś coś może pomóc?
0 Like