Wsparcie

Open search

wstrzymywanie pomiaru czasu aktywności sportowej w Zegarek s3 Frontier

ROZWIĄZANE
Apprentice

Dzień dobry. Od paru dni mam s3 frontier. Problem polega na tym, że jeśli nie miałem zegarka sparowanego z telefonem pomiar czasu biegu itp działało bezproblemowo. Po sparowaniu zegarka z telefonem każdy pomiar aktywności - bieg, jazda na rowerze kończy się (wstrzymuje automatycznie) po ok 10 sekundach i aby liczył dalej przez kolejne pare sekund należy nacisnąć przycisk. I tak co 10 s znowu. Próbowałem wyłączyć automatyczne wykrywanie aktywności i jakieś inne ustawienia i nic to nie dało. Pozdrawiam. Paweł

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Pablos1, Spróbuj wyłączyć automatyczne wstrzymywanie w ustawieniach w S Health na telefonie

S Health --> Ćwiczenie --> Bieganie --> 3 kropki ---> Ustawien. autom. wstrzym. --> Odznacz wszystkie pozycje

1.jpg

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

@Pablos1 z jakim telefonem sparowany jest zegarek?

Czy próbowałeś czyszczenia danych aplikacji Galaxy Wearable, zerowania ustawień zegarka i ponownego parowania urządzeń?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

sparowałem z Xiaomi Redmi 4. Czysciłem dane, zerowanie ustawień i ponowne parowanie. Bez parowania było dobrze a po znowu to samo :(

Superuser II
Superuser II

@Pablos1 czyli mamy problem po stronie telefonu.  Jeżeli masz mozliwość, sprawdź jak to wygląda w połączeniu z innym telefonem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Pablos1, Spróbuj wyłączyć automatyczne wstrzymywanie w ustawieniach w S Health na telefonie

S Health --> Ćwiczenie --> Bieganie --> 3 kropki ---> Ustawien. autom. wstrzym. --> Odznacz wszystkie pozycje

1.jpg

Apprentice

Dziękuję. Dziwne że takie coś jest automatycznie ustawione i pojawiło się dopiero po sparowaniu z telefonem 

Autorzy z największą liczbą like