Wsparcie

Open search

problem z Samsung Gear Manager

Apprentice
Rozmawiałem z konsultantką Samsunga. Stwierdziła problem z oprogramowaniem telefonu i konieczność oddania go do serwisu. Ha ha ha ha ha.
Explorer

:smileylol: otrzymałem tą samą odpowiedz w zeszłym tygodniu. Myślę, że nie mają pojęcia o co chodzi i najłatwwiej jest powiedzieć, że do serwisu. Proponuje wszyscy oddajmy telefony bo są wadliwe :smileylol: myślę, że tak naprawdę to wina leży po stronie ostatniej aktualizacji i braku zgodności z komponentami aplikacji. Pozostaje czekać na nową aktualizację a do tego czasu rozwiązanie, które zaproponowałem.

First Poster

Aplikacja Samsyng gear manager nie działa na trzech telefonach jakie mam czyli Galaxy J7, Galaxy J3 i galaxy A5 aplikacja nie moze sparować zegarka gear na zdnym z trzech telefonów, nawet po ustawienaiach fabrycznych .

Observer

Ja mam Note 8 i od paru dni też mam ten sam problem już miałam ten zegarek oddać na gwarancję bo myślałam że jest z nim coś nie tak a tu widzę że problem leży po stronie aplikacji. Mam nadzieję że to zaktualizują niedługo bo już mnie to zaczyna irytować. 

Superuser II
Superuser II
A możne warto spróbować reset apki i samego zegarka i dodać go jako nowe urządzenie. Wtedy będzie wiadomo, że aplikacja ma buga i należyć zgłosić problem przez Samsung Members.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like