Wsparcie

Open search

problem z Samsung Gear Manager

Explorer

Proponuję spróbować wyłączyć funkcję potwierdzenie odbioru smsa i mmsa oraz sprawdzić czy aplikacja zatrzymuje się tylko przy smsach przychodzących od kontaktów w których jest wpisany kierunkowy typu +48. W moim przypatku to też powodowało problem.

Apprentice
Zgadza się kontakt zaczyna się na +48. Ale chyba nie tędy droga. Samsung musi poprawić apke, nie zamierzam pozbawiać się informacji o statusie SMS/MMS. Wykasowanie prefiksu przed numerem telefonu jest bardzo problematyczne w trakcie pobytu za granicą lub w jej pobliżu.
Explorer

Fakt... ale do czasu kolejnej aktualizacji musi to starczyć. Zauważyłem jeszcze jedeną rzecz, że w sklepie google play aplikacja gear fit2 plugin nie jest kompatybilna z note4 i może ma to wpływ na jej działanie. Sprawdzałem na HTC One M7 tam wszystko śmiga bez problemów a Gear manager ma nawet pare funkcji więcej. Pozostaje czekanie i stosowanie pół środków. Pozdrawiam 

Apprentice
Wygląda na to, że nie jest kompatybilna również z Galaxy S5.
Explorer

.... tak to już jest wypuścili nowego galaxy i teraz wszystkie apki będą aktualizowane głównie pod niego a reszta może później...

Pathfinder

slodzinm1 napisali:

Fakt... ale do czasu kolejnej aktualizacji musi to starczyć. Zauważyłem jeszcze jedeną rzecz, że w sklepie google play aplikacja gear fit2 plugin nie jest kompatybilna z note4 i może ma to wpływ na jej działanie. Sprawdzałem na HTC One M7 tam wszystko śmiga bez problemów a Gear manager ma nawet pare funkcji więcej. Pozostaje czekanie i stosowanie pół środków. Pozdrawiam 

czesc, pozwole sie wtracic, to dziwne bo wg listy kompatybilnosci Note 4 powinien bez problemu wspolgrac z Gear Fit 2, wiec idac tym tokiem rozumowania z aplikacjami powinno byc tak samo :/

http://www.samsung.com/hk_en/mobile_compatible_list/

Explorer
Tak i gear manager jest ok ale do działania jest potrzebna jeszcze jedna apka, która pobiera się podczas pierwszego parowania opaski z telefonem gear fit2 plugin i ona już nie wspiera note4. Dlatego wyskakuje problem przy smsach.
Apprentice
Starsza wersja Gear Managera dostępna jest na APKMirror w domu sobie zaciągnę i będzie spokój.
Explorer
...starałem się tak zrobić ale wszystkie funkcje zostają zablokowane ponieważ ładuje się aktualizacja która jest wymuszona i nie można kożystać z aplikacji bez jej zainstalowania. Jeżeli się komuś uda to byłoby super.
Highlighted
Apprentice
Właśnie się boleśnie przekonałem, że ten sposób nie działa. Zadałem pytanie Samsungowi kiedy można spodziewać się poprawki.
Autorzy z największą liczbą like