Wsparcie

Open search

opaska Galaxy Fit wykrywanie ćwiczeń na orbitreku

Apprentice
@DamianK
Mamy taką samą wersję Wearable tj.2.2.24.19031361 i Fit Plugin 2.2.06.190.61251 - pierwsze co sprawdzałyśmy to właśnie wersję,
przy czym koleżanka ma nowszego androida, ale nigdzie nie piszą, że to ma znaczenie - to po pierwsze, a po drugie gdyby jednak miało znaczenie, to nie powinnam widzieć tej funkcji u mnie wcale, a na początku była i zniknęła.

Apprentice

@

Mamy taką samą wersję Wearable tj.2.2.24.19031361 i Fit Plugin 2.2.06.190.61251

no i właśnie tą opcję, jak na zdjęciu zamieszczonym w Twoim poście chodzi "użyj podczas snu", ja już nie mam jej dostępnej. 

U mnie to wygląda jak poniżej (wielkie sorki za kiepską jakość zdjęcia ale widać o co chodzi)

Zdj_cie0022.jpg 

Mamy też tą samą wersję Samsung Health 6.6.0.029

Jakby tego było mało, to nie mam już także dostępnej (albo nie umiem znaleźć jakimś cudem) do włączenia opcji alertu czy przypomnień wibracją o braku aktywności co godzinę, a na początku to również miałam tylko wyłączyłam.  

Teraz chciałam włączyć i nie ma.

Co dziwne koleżanka też już nie ma gdy dziś sprawdzałyśmy. 

Big Cheese

@Aga6, Może opcja ta pojawi się dopiero po zarejestrowaniu danych snu ? Masz zarejestrowane jakieś sny od momentu przywrócenia ustawień fabrycznych ?

Odnośnie wersji aplikacji i pluginu, to mam takie same jak wy.

Jeżeli chodzi o alerty o braku aktywności, to znajdziesz je w Galaxy Wearable --> Ustawienia dot. stanu zdrowia --> Powiadomienia --> Alerty braku aktywności

123.jpg

Apprentice

@

20190823_184443.jpgResized_20190823_190821.jpeg

Apprentice

@

jest więcej różnic, również w Ustawieniach aplikacji Samsung Health, a wersję znów mamy aktualną, taką samą

tak dla przykładu (moje te z niestandardową czcionką)

Inked20190823_190119_LI.jpgResized_20190823_191430.jpeg

Big Cheese

@Aga6, Jaki telefon posiadasz Ty, a jaki koleżanka ?

Highlighted
Apprentice

@
ja mam Samsung Galaxy S5, koleżanka Samsung Galaxy A40

Autorzy z największą liczbą like