Wsparcie

Open search

Zegarek Gear Fit 2 pro

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Hey.

Zegarek w trakcie użytkowania sam się wyłącza. Czy macie podobne problemy? Może jest jakaś opcja która mam źle ustawiona?

Taka sama sytuacja ma miejsce po lądowaniu. Zdejmuje z ładowarki i muszę to włączać... mimo że byk włączony

Po takim wyłączeniu muszę długo trzymać guzik startu i pojawia się informacją "rebooting"

Prośba o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Zegarek wrócił z serwisu. Płyta główna została wymieniona i teraz jest wszystko w porządku

8 ODPOW. 8
Superuser II
Superuser II
Wykonaj factory reset w recovery i sprawdź czy pomoże?
W tym temacie jest instrukcja: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Reset-i-kasowanie-plik%C3%B3w-z-pami%C4%...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Dzięki spróbuję. Chciałem też zaznaczyć że zegarek ma 3 dni.

Mariusz. 

Apprentice

Zrobiłem zgodnie z instrukcją. Zegarek zrestartowany. Miał 38% baterii i postanowiłem to doladowac. Polozylem na ładowarkę i działał. Po jakimś czasie był już wyłączony. Włączyć to mogłem tylko przytrzymując 7 sec przycisk Power i był rebooting. Czy to jest poprawne działanie? Bateria jest 100% ale czemu się wyłączył i nie można to normalnie uruchomić. Chodzę z nim teraz i zobaczymy czy w trakcie użytkowania się wyłączy. 

Mariusz.

Apprentice

Odłożyłem zegarek i sie sam wyłączył. Aby to włączyć musiałem trzymać 7 sec...

Może to jakis tryb uśpienia... nie mam pojęcia o co chodzi. 

Może macie jakieś pomysły?

Superuser II
Superuser II
Jeżeli będzie dalej się tak zachowywał, to niestety czeka Cię wizyta w serwisie. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Zegarek powędrował do serwisu... Czekam na rozwiązanie. 

Superuser II
Superuser II

@MARIUSZ8

Daj znać jak wróci.

Apprentice

Zegarek wrócił z serwisu. Płyta główna została wymieniona i teraz jest wszystko w porządku

Autorzy z największą liczbą like