Wsparcie

Open search

Wyświetlanie liczby kroków na telefonie tylko z zegarka Galaxy Watch

ROZWIĄZANE
First Poster

Przeglądając forum nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi na następujące pytanie.

2 dni temu zakupiłem Galaxy Watch. Po zainstalowaniu wszystkich aktualizacji, chciałem skonfigurować aplikację Samsung Health. Jednak gdy ustawiałem na telefonie (Samsung Galaxy S8+) w aplikacji sposób wyświetlania kroków, nie mogłem zaznaczyć opcji, aby były wyświetlane ilości kroków zliczone tylko z zegarka ( mogłem wybrać tylko telefon, lub łącznie telefon i zegarek). W informacji pokazany mam taki komunikat:  

Screenshot_20190817-200939_Samsung Health.jpg

Chodzi mi o ten moment: "Kroków z następujących zegarków nie można wyświetlać oddzielnie: Galaxy Watch"

Jak mogę to naprawić? Ponowne rozłączenie i połączenie z zegarkiem nie pomogło. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@Septiv, Tak to ma działać. Od czasu aktualizacji Watcha do One UI nie można już wyświetlić kroków z zegarka i telefonu osobno. Problem ten był już poruszany wielokrotnie w tym temacie.

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

Jedyne rozwiązanie na ten moment, to zainstalowanie starszej wersji S Health, które opisałem w tej wiadomości:

https://eu.community.samsung.com/t5/Zegarki/Aktualizacja-One-UI-dla-Galaxy-Watch-Gear-S3-oraz-Gear-S...

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@Septiv, Tak to ma działać. Od czasu aktualizacji Watcha do One UI nie można już wyświetlić kroków z zegarka i telefonu osobno. Problem ten był już poruszany wielokrotnie w tym temacie.

Aktualizacja One UI dla Galaxy Watch, Gear S3 oraz Gear Sport

Jedyne rozwiązanie na ten moment, to zainstalowanie starszej wersji S Health, które opisałem w tej wiadomości:

https://eu.community.samsung.com/t5/Zegarki/Aktualizacja-One-UI-dla-Galaxy-Watch-Gear-S3-oraz-Gear-S...

Apprentice
lub wyłączenie zliczania kroków przez telefon
co ja mam zrobione i działa.
Kroki są tylko z zegarka
Apprentice

mam taki problem z krokami a raczej z dystansem pokazuje mał dystansu w stosunku do korków np kroków 4 tyś a dystans 1,88 km 

Legend

@Martinezo  Czy twój krok jest tej samej długości ? Ile on ma w centymetrach ? A poza tym trzymaj się jednego tematu a nie pisz w kilku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
Apprentice
tak kroki są jednakowe tak, w przybliżeniu chodzi o to że jeśli przechodziłem około 8 tyś kroków to jest to dystans ponad 6 km a nie 2 km itd jeśli przechodzisz 3 tyś kroków to dystans jest około 3 km a nie 1 km tak jak to teraz pokazuje zegarek a ponadto to na niektórych tarczach pokazuje prawidłową wartość przebytego dystansu do ilości kroków
Autorzy z największą liczbą like