Wsparcie

Open search

Watch face na Gear S3 - nie u wszystkich się odświeża

ROZWIĄZANE
First Poster

Hej,
napisałem sobie zegarek (web), wrzuciłem go do sklepu jako beta, pobrałem na swojego Gear S3 Frontier i wszystko działa zgodnie z planem.
Postanowiłem się podzielić swoją apką, niestety nie przechodzi walidacji Samsunga, bo godzina odświerza się tylko przy 

document.addEventListener("visibilitychange", function() {
  if (!document.hidden) {
    drawWatchContent();
  }
});

natomiast przy

contentInterval = setInterval(function() {
  drawWatchContent();
}, 1000);

nic się nie dzieje.

Wiecie może czemu tak się dzieje?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@Vex a wrzuć to w Tizen Studio lub Facera i sprawdź działanie. 

Musisz pamiętać, że tworząc tarcze pod konkretny model, to S3, musisz zapewnić jej funkcjonalność również dla modeli S2 i Galaxy Watch. Czyli  tizena w wersji 3 i 4.

Ponadto dodając tarcze do sklepu korzystałeś Seller Office, tam znajdziesz rownież linki do supportu dla developerów. Developerzy maja oddzielne, specjalne fora i to znich powinieneś korzystać i na nich pisać.

To forum, to forum wiedzy i porad dla użytkownika  końcowego, nie programistów i developerów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser II
Superuser II

@Vex a wrzuć to w Tizen Studio lub Facera i sprawdź działanie. 

Musisz pamiętać, że tworząc tarcze pod konkretny model, to S3, musisz zapewnić jej funkcjonalność również dla modeli S2 i Galaxy Watch. Czyli  tizena w wersji 3 i 4.

Ponadto dodając tarcze do sklepu korzystałeś Seller Office, tam znajdziesz rownież linki do supportu dla developerów. Developerzy maja oddzielne, specjalne fora i to znich powinieneś korzystać i na nich pisać.

To forum, to forum wiedzy i porad dla użytkownika  końcowego, nie programistów i developerów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like