Wsparcie

Open search

Własny dźwięk do różnych Powiadomień Galaxy Watch 46mm

ROZWIĄZANE
Apprentice

Cześć i czołem, jest taka opcja żeby ustawić własny dźwięk do różnych powiadomień? Na przykład chce dźwięk z messengera z telefonu słyszeć też w zegarku, dźwięk SMS dźwiękiem z telefonu i tak dalej?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@kMqStore, Nie ma możliwości ustawienia osobnego dźwięku powiadomień dla wybranych aplikacji na zegarku. Tak samo jest z dźwiękiem powiadomień. Można korzystać tylko z tych, które są dostępne w ustawieniach. Ewentualnie możesz skorzystać z płatnej aplikacji Custom notifications 3+, która oferuje możliwość ustawienia własnego dźwięku powiadomienia. Niestety nigdy jej nie testowałem i nie mogę zapewnić prawidłowego jej działania.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Superuser I
Superuser I

@kMqStore, Nie ma możliwości ustawienia osobnego dźwięku powiadomień dla wybranych aplikacji na zegarku. Tak samo jest z dźwiękiem powiadomień. Można korzystać tylko z tych, które są dostępne w ustawieniach. Ewentualnie możesz skorzystać z płatnej aplikacji Custom notifications 3+, która oferuje możliwość ustawienia własnego dźwięku powiadomienia. Niestety nigdy jej nie testowałem i nie mogę zapewnić prawidłowego jej działania.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Big Cheese

@kMqStore  Potwierdzam to co napisał @kamil40013  nie ma mozliwości ustawienia osobnego dzwięku.

Autorzy z największą liczbą like