Wsparcie

Open search

Ustawienia kontaktów w Gear S3

ROZWIĄZANE
First Poster

Hej

Mam pytanie - jak edytować listę kontaktów w Gear S3? Zmieniłem numery telefonów kilku kontaktów, kilka usunąłem (wszystko z poziomu Huawei P20 lite), a na zegarku się niezaktualizowała lista. Dodałem na próbę jakiś kontakt w zegarku i teraz nie mogę nic z nim zrobić. Jakieś pomysły?

Dzięki z góry za pomoc. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
First Poster
Pomogło wyeksportowanie wszystkich kontaktów z telefonu na konto google.
Dzięki za pomoc.
10 ODPOW. 10
Legend

@WaszkaG21  Zobacz co masz napisane w instrukcji na stronie 82

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Próbowałem połączyć się na nowo. I albo wyskakiwał tylko ten jeden kontakt, który dopisałem z poziomu zegarka, albo lista była całkowicie pusta. Swoją drogą - jedynym wyjściem, aby zaktualizować listę kontaktów jest reset do ustawień fabrycznych?! Coś tu chyba nie gra.

Legend

Chyba pozostaje reset https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Zegarek-Gear-S3-jak-wykonać-Hard-Reset/m-p/61...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Wykonałem i... bez zmian.Screen_20190204_180141.png To jest ten jedyny kontakt, który dodałem przez zegarek.

Legend

Z tą marką telefonów jest spory problem Huawei

First Poster
Pomogło wyeksportowanie wszystkich kontaktów z telefonu na konto google.
Dzięki za pomoc.
First Poster

Ja również nie mogę synchronizowac kontaktów już parokrotnie resetowalem i laczylem telefon z zegarkiem i niestety nic nie działa. W zegarku wyświetlane są tylko 2kontakty. Przeprowadzam ręczna synchronizację z kontem googla i samsung i niestety nic

Legend

@Konradxd2  Czy masz kontakty na koncie Google ?

Screenshot_20190630-192551_Contacts.jpg

First Poster

Tak wszystkie kontakty są na koncie google

Autorzy z największą liczbą like