Wsparcie

Open search

Sterowanie tv za pomocą zegarka SG 46mm

First Poster

Witam ! Dlaczego w moim S3 frontier nie ma aplikacji Smart Things ? 

Superuser II
Superuser II

@dannielski ponieważ trzeba ją zainstalować i na telefonie i w zegarku.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Na telefonie już mam, na zegarku w Galaxy store nie ma takiej aplikacji.
Superuser II
Superuser II

@dannielski a zjakim telefonem masz sparowany zegarek? Aplikację wyszukujesz z poziomu aplikacji w zegarku, czy  przez  telefon?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Huawei p20 lite, szukałem i w zegarku i w telefonie, próbowałem rozłączyć zegarek od telefonu z poziomu bluetooth i wyszukać w zegarku przez wifi niezależnie i klops.

Superuser II
Superuser II

@dannielski całkiem możliwe, że powodem braku aplikacji dla zegarka jest jego sparowanie z telefonem innym niż Samsung. Być może ograniczona komunikacja między urządzeniami różnych producentów nie zepewnia pełnej funkcjonalności tej aplikacji na zegarku.

W tym przypadku muszą wypowiedzieć się posiadacze zegarków sparowanych z telefonami innych producentów.

First Poster

Czekamy na odpowiedź innych. Dodam tylko, że wszystkie inne funkcje (telefon, wiadomości (w tym odpowiadanie na nie pomimo braku aplikacji w zegarku)), aplikacja navigator od mobiteki zakupiona, działają wyśmienicie. SMART THINGS na Huawei p20 lite nie odnajduje Smart TV Samsunga.

Superuser II
Superuser II

Czy aplikacja SM instalowana była przez sklep google?

First Poster

Tak w google play. 

Superuser II
Superuser II

Urządzenia pracują w tej samej sieci?

Autorzy z największą liczbą like