Wsparcie

Open search

Samsung watch alti barometr nie pokazuje nic

Apprentice

DSC_0483.JPG

Czy ktoś ma podobnie? Samsung watch?.. Zegarek wrócił niedawno z serwisu. Wymiana płyty głównej. I ponownie nie działa czujnik ciśnienia i wysokości. Kolejny serwis pozostaje? Czy to jakaś usterka oprogramowania? Zaczynam się zastanawiać czy nie warto po prostu prosić o zwrot pieniędzy bo staje się to nudne. Hard reset nic nie dał. Aplikacja działala losowo przez kilka dni. Teraz nie działa wogole jak na zdjęciu. 

10 ODPOW. 10
Legend

Trochę nie potrzebnie zakładałeś, nowy temat mogłeś kontynuować w tym wcześniejszym. Nie możesz się domagać zwrotu kasy, gdy telefon był oddawany przez Ciebie do serwisu tylko raz a poza tym lepiej, gdybyś skorzystał z tytułu rękojmi u sprzedawcy. Jeszcze zobacz tutaj  Jak wykorzystać Alti-Barometer na Samsung Galaxy Watch?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

DSC_0485.JPGDSC_0484.JPG

Instrukcja tu nic nie da. Jeśli aplikacja nic nie pokazuje. Nie da się kalibrowac brak wyniku. Z tad moje pytanie czy ktoś tak miał i mam iść do serwisu czy czekać na naprawę softu

Legend

Zobacz ile mamy podobnych tematów tutaj https://eu.community.samsung.com/t5/Zegarki/Galaxy-Watch-Problem-z-widgetem-wysoko%C5%9Bciomierza/td...

Czy tu https://eu.community.samsung.com/t5/Zegarki/Gear-S3-Classic-Nie-dziala-aplikacja-Alti-Barometer/td-p...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Dziękuję za odpowiedź. Czytałem wcześniej oba wątki. Niestety żaden nie rozwiązuje mojego problemu więź założyłem nowy. Nigdzie nie widziałem problemu braku pomiaru jedynie problemy z wiarygodności pomiaru i szata graficzna. Pytanie czy ktoś po ostatniej aktualizacji doświadczył tego co ja. Bo jeśli nie pozostaje serwis

Legend

@Buku Nic innego nie pozostaje, Ci jak zrobić zgłoszenie podaje  link Galaxy Watch - jak przekazać zgłoszenie techniczne.

Jeśli twierdzisz, że problem jest po stronie oprogramowania.

Big Cheese

@Buku, Czy w zegarku posiadasz najnowsze oprogramowanie oraz czy masz zainstalowane wszystkie aktualizacje aplikacji z Galaxy Store ?

Poprawnie przeprowadzony test powinien wyglądać tak:

Screen_20190912_225801.png

Apprentice

To niestety u mnie fail. Pytanie tylko czy aktualizacja mogła to spowodować. Czy po prostu przypadek i akurat padł barometr... Znowu. 

Apprentice

Dziwne po wyłączeniu zegarka. Ale na 2 h barometr zaczol działać 6h potem znowu znikł. Może jednak oprogramowanie.? 

Legend

@Buku  To udaj się do serwisu lub do sprzedawcy. 

Autorzy z największą liczbą like