Wsparcie

Open search

Samsung gear sport - powiadomienia z dwóch Whatsappów

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam. 

Od kilku dni mam Samsung Gear Sport. Mam go sparowanego z telefonem Huawei Mate 10 Pro, w którym mam dwie karty SIM (jeden polski numer i jeden niemiecki), a co za tym idzie dwie (bliźniacze) aplikacje Whatsapp. Niestety powiadomienia na zegarek przychodzą tylko z Whatsappa z polskim numerem. Z niemicekigo Whatsappa cisza, powiadomienia na telefonie są, ale na zegarek nic nie przychodzi, tak jakby zegarek nie widział tego drugiego Whatsappa. Wcześniej miałem Smartband Huawei A2 i działały powiadomienia z obu Whatsappów. Czyżby Gear Sport nie był w pełni kompatybilny z telefonem Huawei?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
First Poster

Znalazłem rozwiązanie. Nawet nie widziałem, że Whatsapp stworzył drugą aplikację z dopiskiem "Business". Skorzystałem z niej zamiast  opcji klonowania aplikacji ("Aplikacji bliźniaczej") w Huaweiu. Teoretycznie jest to Whatsapp do użytku dla firm, do kontaktu z klientami itd, ale tak naprawdę to Whatsapp podstawowy zoszerzony o kilka dodatkowych opcji. 

2 ODPOW. 2
Superuser II
Superuser II

@Rajiu producent zegarka, od zawsze informuje, że w przypadku parowania zegarków z telefonami innych producentów funkcjonalność może być niepełna w porównaniu do tej uzyskiwanej dla telefonów Samsunga. 

Trudno jest odpowiadać za nakładkę, system i ich konfigurację, w przypadku innego producenta telefonu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Znalazłem rozwiązanie. Nawet nie widziałem, że Whatsapp stworzył drugą aplikację z dopiskiem "Business". Skorzystałem z niej zamiast  opcji klonowania aplikacji ("Aplikacji bliźniaczej") w Huaweiu. Teoretycznie jest to Whatsapp do użytku dla firm, do kontaktu z klientami itd, ale tak naprawdę to Whatsapp podstawowy zoszerzony o kilka dodatkowych opcji. 

Autorzy z największą liczbą like