Wsparcie

Open search

Samsung gear sport - po 20 minutach samoistne kończenie treningu

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Cześć,

od tygodnia posiadam smartwatcha samsung gear sport. W tym czasie trzy razy wyszłam z nim pobiegać. Niestety za każdym razem po ok. 20 minutach samoistnie zakończył trening (20:02; 20:02; 20:05). Nie muszę chyba pisać jakie to irytujące... Macie może pomysł czym to jest spowodowane? Jakieś ustawienia, których obecnie nie mogę znaleźć? 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@Galka, Jaki masz ustawiony "Cel" treningu ?

Powinien być ustawiony "Tren. podst.":

Screen_20190210_142755.png

ceal1.JPG

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@Galka, Jaki masz ustawiony "Cel" treningu ?

Powinien być ustawiony "Tren. podst.":

Screen_20190210_142755.png

ceal1.JPG

New Member

@ kurcze pewnie o to chodzi tak to jest jak blondynka dostała pierwszego smartwatcha

Wielkie dzięki za pomoc!!!

First Poster

Witam.

Mam ten sam problem, że gear sport kończy trening po 20 min. Mam właczony trening podstawowy i nadal jest ten bład. Czy ktoś miał podobne problemy?

Usunąłem utworzony przez Ciebie wątek o tej samej nazwie. Kontynuujmy rozmowę w tym temacie /RadekK

Superuser II
Superuser II

@szymon0065 ale mieszasz, piszesz o tym samym w 2 różnych wątkach, z czego jeden tworzysz sam.

Musisz się zdecydować, gdzie piszesz.

Taka porada, nie rób bałaganu na forum. Wszystkim będzie łatwiej. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @szymon0065!
Napisz proszę, czy sytuacja kończenia treningu występuje od początku, czy np. po aktualizacji zegarka/aplikacji S Health?

Proponuję, żebyś ustawił zakończenie treningu na 5 minut, a następnie przełączył na bez limitu. Możliwe, że należy tylko zresetować tę opcję.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like