Wsparcie

Open search

Samsung Gear Sport - luzy na pierścieniu (bezelu)

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam. Czy ktoś z użytkowników posiada taki problem? bądz go nie posiada? Mam gear sport od około tyg. i bardzo irytują mnie luzy na pierściuniu. objawiją się one w w sposób następujący: dotykając pierścienia od góry po prostu stuka.. przynzam, że jest to denerwujące w urządzeniu za ponad 1000zł. 

Jak sprawa wygląda u Was ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
DamianK Moderator
Moderator

@660r  

Nieznaczny luz jest rzeczą normalną - pierścień musi mieć miejsce, żeby móc się obracać bez zbędnego oporu. 

Jeżeli uważasz, że w Twoim przypadku luz jest za duży, udaj się do najbliższego autoryzowanego serwisu, gdzie technik sprawdzi to dla Ciebie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
1 ODPOWIEDŹ 1
DamianK Moderator
Moderator

@660r  

Nieznaczny luz jest rzeczą normalną - pierścień musi mieć miejsce, żeby móc się obracać bez zbędnego oporu. 

Jeżeli uważasz, że w Twoim przypadku luz jest za duży, udaj się do najbliższego autoryzowanego serwisu, gdzie technik sprawdzi to dla Ciebie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like