Wsparcie

Open search

Samsung Gear S3 Frontier - pęknięta szybka

First Poster

Witam,

Wczoraj czyściłem gruntownie zegarek Samsung Gear S3 Frontier i zauważyłem pęknięcie w pobliżu czujnika pulsometru.Od zakupu takiego pęknięcia nie było, bo sam raz na miesiąc czyszczę zegarek.

Z zegarkiem obchodzę ostrożnie, nie rzucam i nigdy nie upadło ani uderzone.

Czy to możliwe na wadę fabryczną.

Proszę zobaczyć załączone zdjęcie.20170918_083152.jpg

4 ODPOW. 4
Voyager
Ciężko powiedzieć , raczej nie..., przeglądam trochę stron na temat sprzętu ale nie spotkałem się z podobnym pęknięciem;/
First Poster

@Enulight  napisał(a):

Witam,

Wczoraj czyściłem gruntownie zegarek Samsung Gear S3 Frontier i zauważyłem pęknięcie w pobliżu czujnika pulsometru.Od zakupu takiego pęknięcia nie było, bo sam raz na miesiąc czyszczę zegarek.

Z zegarkiem obchodzę ostrożnie, nie rzucam i nigdy nie upadło ani uderzone.

Czy to możliwe na wadę fabryczną.

Proszę zobaczyć załączone zdjęcie.20170918_083152.jpg

First Poster

Dołączam się do tematu  dziś podczas  zdejmowania  zegarka zobaczyłem  całą popekaną szybkę  tylna od pulsometru dodam że zegarek nigdzie nie  uderzony ciekawe czy jest jakaś wada zegarek oddałem do serwisu  zobaczymy co  napiszą 

RadekK Moderator
Moderator

Hej 

Dziwna sprawa, nie słyszałem wcześniej, aby takie samoistne pęknięcia miały miejsce. Mimo wszystko serwis ma podstawy, aby taką naprawę odrzucić. Wygląda to na uszkodzenie mechaniczne, a serwis nie dochodzi, w jakich okolicznościach pęknięcie nastąpiło.

Trzeba być dobrej myśli

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like