Wsparcie

Open search

Samsung Gear Fit2 Pro - błędne liczenie kroków

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

Opaskę posiadam dopiero miesiąc. Do tej pory wszystko działało bez zarzutu. Jednak kilka dni temu zegarek zaczął zaniżać liczbę kroków, które przeszłam, momentami całkiem drastycznie, np. o połowę (licząc po odległości, licząc na własną rękę kroki oraz przechodząc tą samą trasę z pierwszą wersją Gear Fit). Restartowałam, przywróciłam mu ustawienia fabryczne, problem dalej występuje.

Czy jest coś jeszcze, co mogę zrobić?

Pozdrawiam,

KS

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
RadekK Moderator
Moderator

Cześć 

Spróbuj wykonać jeszcze hard reset z poziomu trybu rebooting, oto instrukcja krok po kroku:
1. Wyłącz opaski.
2. Przytrzymaj przycisk włączania aż do pojawienia się napisu "rebooting..."
3. Gdy napis się pojawi, należy szybko i energicznie zacząć klikać przycisk włączania.
4. Pojawi się "Reboot mode"
5. Po menu można się poruszać klikając przycisk włączania.
6. Nakieruj tak, aby opcja "Recovery" była podświetlona.
7. Gdy opcja "Recovery" zostanie podświetlona, przytrzymaj przycisk włączania opaski, aż urządzenie się wyłączy.

Opaska zacznie się restartować, potrwa to kilka minut.

Jeśli powyższa instrukcja nie przyniesie pozytywnego rezultatu, pozostaje skierownaie urządzenia na naprawę w ramach gwarancji zgodnie z instrukcjami zawartymi w poniższym temacie:

Przekazanie urządzenia do serwisu

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
1 ODPOWIEDŹ 1
RadekK Moderator
Moderator

Cześć 

Spróbuj wykonać jeszcze hard reset z poziomu trybu rebooting, oto instrukcja krok po kroku:
1. Wyłącz opaski.
2. Przytrzymaj przycisk włączania aż do pojawienia się napisu "rebooting..."
3. Gdy napis się pojawi, należy szybko i energicznie zacząć klikać przycisk włączania.
4. Pojawi się "Reboot mode"
5. Po menu można się poruszać klikając przycisk włączania.
6. Nakieruj tak, aby opcja "Recovery" była podświetlona.
7. Gdy opcja "Recovery" zostanie podświetlona, przytrzymaj przycisk włączania opaski, aż urządzenie się wyłączy.

Opaska zacznie się restartować, potrwa to kilka minut.

Jeśli powyższa instrukcja nie przyniesie pozytywnego rezultatu, pozostaje skierownaie urządzenia na naprawę w ramach gwarancji zgodnie z instrukcjami zawartymi w poniższym temacie:

Przekazanie urządzenia do serwisu

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like