Wsparcie

Open search

Samsung Galaxy Fit

Observer

Witam!

od wczoraj jestem posiadaczką zegarka Samsung Galaxy Fit. Od wczoraj, godziny około 23, na zegarku pokazuje mi się biały wykrzyknik. Próbowałam resetować zegarek, odinstalowywałam aplikacje, a gdy chcę go połączyć ponownie z aplikacją Galaxy Fit, to cały czas się ponownie włącza i wyłącza. Wie może ktoś co powinnam zrobić?

image.jpg

2 ODPOW. 2
Superuser I
Superuser I

@Martyne, spróbuj wykonać poniższe czynności:

• Podłącz ładowarkę na dłużej niż 3 sekundy. Opaska powinna się zrestartować. Jeżeli to nie pomoże to przejdź do kolejnej porady.
  • Uruchom aplikację Galaxy Wearable i wybierz Start > O opasce > Zrestartuj opaskę. Jeżeli to nie pomoże to przejdź do kolejnej porady.
  • Uruchom aplikację Galaxy Wearable i wybierz Start > O opasce > Zresetuj opaskę. Pamiętaj o kopii zapasowej.

Powyższe wskazówki pochodzą ze strony Samsung i dotyczą modelu Galaxy Fit e, ale podejrzewam, że powinny również działać dla podstawoej wersji opaski. Daj znać czy udało się rozwiązać problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

@Martyne, Spróbuj też przytrzymać przycisk power na opasce przez 10 sekund. Powinno to wymusić ponowne uruchomienie opaski.

Autorzy z największą liczbą like