Wsparcie

Open search

Problem z aktualizacją Gear s2 do najnowszej wersji oprogramowania

DamianK Moderator
Moderator

@Szewcu72 nie będzie problemem przesłać też info do @10mario

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
First Poster
Miał ktoś już z tym do czynienia ? Czy zostaje tylko serwis ?
First Poster
Dodam jeszcze, że przy ładowaniu zegarek nie wyświetla stanu naładowania, grzeje się oraz na ładowarce cały czas świeci czerwona lampka, kilka godzin się ładuje i jeszcze się nie naładował dziwna sprawa.
DamianK Moderator
Moderator

@10mario

Jeżeli Szewcu będzie miał chwilę żeby przesłać Ci info w wiadomości prywatnej, co można jeszcze zrobić, to warto spróbować. Natomiast w innym przypadku pozostaje niestety naprawa serwisowa zegarka.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Superuser II
Superuser II

@DamianK już się komunikujemy z @10mario na privie, powinno być dobrze.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Witam,

Szewcu72, bardzo dziękuję za pomoc i profesjonalizm, wszystko się udało zgodnie z Twoimi wskazówkami i mogę cieszyć się nowym softem, jeszcze raz dzięki serdeczne i pozdrawiam.

NorbertM

Superuser II
Superuser II

@NorbertM po to wspólnie tworzymy tę społeczność, aby wzajwmnie sobie pomagać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

Uwaga! Jeżeli kogoś pominąłem na privie i nie odpisalem w wiadomej kwestii lub nie przygotowałem odpowiedniej "paczki" dajcie znać jeszcze raz. Ostatnio mam mało czasu a sporo osób do mnie napisało. Mogło się mi coś omsknąć. 😀😀😀

First Poster

Witam. Mam dokladnie ten sam problem z aktualizacją mojego geara s2. Robilem wszystko i nic.

Mógłbym prosic o instrukcję jak zrobic aktualizacje ręcznie?

Z góry  dziękuję i pozdrawiam...

Tomasz

Superuser II
Superuser II

@Tomek7 odezwij się do mnie na privie, coś zaradzimy. 

Autorzy z największą liczbą like