Wsparcie

Open search

Problem z aktualizacją Gear s2 do najnowszej wersji oprogramowania

Apprentice

Jak tylko będę potrafił to z chęcią pomogę  

Superuser II
Superuser II
Wiedza przychodzi z czasem, ale chęci trzeba mieć zawsze.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Witam, mam ten sam problem chętnie dowiem się o tej procedurze nieoficjalnie.

Superuser II
Superuser II

@NorbertM na początek napisz co się dzieje, dokładnie na jakim modelu zegarka i bardzo szczegółowo, co do tej pory zrobiłeś, aby zadziałało?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Mam zegarek samsung gear s2, przywracałem ustawienia fabryczne kilka razy, wyrzucałem również oprogramowanie na telefonie, ale za każdym razem przy aktualizacji na zegarku po przekroczeniu 10% zegarek się wyłączał i pojawiała się informacja, błąd aktualizacji.

Apprentice
w zasadzie robiłem wszystko to co andegro1987
DamianK Moderator
Moderator

@Szewcu72 masz jakiś magiczny sposób?

Jeżeli nie kolega będzie musiał odwiedzić serwis, który wgra soft od zera.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Apprentice

Tak mi też doradzono w serwisie w Krakowie, ale nie zajmują się zegarkami i wysyłają je do Warszawy, jak się nie uda wgrać ręcznie to chyba się pogodzę z tym, że zostanę ze starym oprogramowaniem.

Superuser II
Superuser II

@NorbertM możemy coś pomyśleć nad twoim problemem.  Odezwij na privie.

First Poster

Witam, mam następujący problem, mój zegarek cały czas się włącza. tak jakby takie zapętlenie, widać napis samsung gear s2 i pozniej wibracja i w kolko to samo. Probowalem tez trzymac ok 7sekund az wyskoczy napis Rebooting i wtedy w menu wybralem opcje recovery lecz tak samo sie dzieje ( zapetlenie). Prosze o pomoc.

Autorzy z największą liczbą like