Wsparcie

Open search

Problem z aktualizacją Gear s2 do najnowszej wersji oprogramowania

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Podczas przeprowadzania aktualizacji zegarka do najnowszej wersji softu, proces przerywa się po 12 % po czym zegarek uruchamia się ponownie. Kolejne próby przynoszą to samo - 12 % i koniec. Jaka może być tego przyczyna ? Jak przeprowadzić aktualizację do końca ? Dodam, że Samsung Gear na telefonie jest zaktualizowany do najnowszej wersji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II
Jeżeli wszystko robisz poprawnie i aktualizacja nie przechodzi, możesz wykonać ją ręcznie (ale z uwagi na oficjalność tego forum nie mogę opisać procedury) lub udać się do serwisu w celu wykonania jej instalacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
31 ODPOW. 31
Superuser II
Superuser II
Wyzeruj zegarek, sparuj go ponownie z telefonem i ponów aktualizację.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Niestety, nie działa. Próbowałem już kilka razy.

Superuser II
Superuser II
To dodatkowo wyzeruj aplikację na telefonie i zacznij proces aktualizacji jeszcze raz.

Apprentice

To również zrobiłem, i wciąż ten sam błąd. :smileysad:

Superuser II
Superuser II

To robimy wszystko jeszcze raz. Rozłączamy urządzenia. W telefonie zerujemy aplikację menadżera (czyścimy jej całą pamięć), i to samo robimy z zegarkiem. Przyracamy go do ustawień fabrycznych, ale tym razem z poziomu recovery.

Opis przyracania ustawień w tym trybie znajdziesz w tym temacie: https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Problem-z-bateri%C4%85-po-aktualizacji-G...

Po ponownym sparowaniu urządzeń nie przywracaj kopii zapasowej dla zegarka. Sprawdź czy na czystym pójdzie aktualizacja? Jeżeli wszystko zrobisz poprawnie, a uszkodzeniu nie uległa pamięć, aktualizacja musi przejść.

Apprentice

Niestety ale ten sposób również nie działa. Cały czas to samo po 12 % następuje koniec procesu. 

Superuser II
Superuser II
Jeżeli wszystko robisz poprawnie i aktualizacja nie przechodzi, możesz wykonać ją ręcznie (ale z uwagi na oficjalność tego forum nie mogę opisać procedury) lub udać się do serwisu w celu wykonania jej instalacji.

Apprentice

Szewcu72 - jesteś wielki. Dzięki tutorialowi przesłanemu na priv udało mi się szybko i sprawnie wykonać aktualizację! I od wczoraj cieszę się czystym nowym softem! Wielkie dzięki! 

Superuser II
Superuser II
Nie ma sprawy. Po to tu jesteśmy, aby się wspierać i sobie pomagać, nawet jeżeli czasami mniej oficjalnie. Ważne, że się udało.
Mam nadzieję, że zostaniesz tu z nami, bo mając już teraz wiedzę jak niektóre rzeczy wyglądają od podszewki wiesz więcej i możesz zacząć pomagać innym na bazie zdobytego doświadczenia i posiadanej wiedzy z użytkowania swoich urządzeń.

Autorzy z największą liczbą like