Wsparcie

Open search

Powiadomienia na zegarku z równoległych aplikacji.

ROZWIĄZANE
DamianK Moderator
Moderator

Cześć userzy! Ja dzisiaj w tej drugiej roli - zazwyczaj glownie pomagam, a dziś to ja potrzebuję pomocy.

Prośba do osob posiadajacych zegarek (najlepiej Galaxy Watch) sparowany z telefonem Samsung. Sprawdźcie proszę, czy macie możliwość włączenia powiadomień dla dowolnego komunikatora, który znajduje się w telefonie jako równoległa aplikacja.

Czy taka aplikacja jest widoczna na liście w Galaxy Wearable > Powiadomienia > Zarządzaj powiadomieniami?

W moim przypadku jest możliwość włączenia notyfikacji tylko z głównej instancji tego komunikatora. Dodam, że jest to Discord, choć jest to w sumie mało istotne.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@DamianK, Masz na myśli funkcję Podwójny komunikator ? Jeśli tak, to można wybrać z której aplikacji mają być wysyłane powiadomienia

123.jpg

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@DamianK, Masz na myśli funkcję Podwójny komunikator ? Jeśli tak, to można wybrać z której aplikacji mają być wysyłane powiadomienia

123.jpg

Hotshot

@DamianK  U mnie z powiadomieniami tak samo to wygląda jak u @kamil40013 . 

DamianK Moderator
Moderator

Czyli wszystko jasne, winne jest urządzenie, z którym sparowany jest zegarek, jeżeli w przypadku połączenia z Samsungiem wszystko jest jak należy. Na screenach niżej zobaczycie, jak wygląda to u mnie.

W każdym razie... O to mi chodziło chłopaki. Dzięki wielkie!  

Screenshot_20190819-005245-01.jpegSklonowana aplikacja widoczna na liście wszystkich aplikacji     Screenshot_20190819-005237-01.jpegZarządzanie powiadomieniami w Galaxy Wearable

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED