Wsparcie

Open search

Powiadomienia Samsung Galaxy watch

ROZWIĄZANE
Apprentice

Cześć!

Od kilku dni nie dostaję powiadomień na zegarek o SMSach które do mnie przyszły. Reszta powiadomień z aplikacji mobilnych czy połączeń przychodzących działa bez zarzutów. Zegarek jest soarowany z Huawei P20 i na początku powiadomienia działały bez zarzutu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Karolina1992

Na początek sprawdź w Galaxy Wearable, czy masz włączone powiadomienia dla aplikacji Wiadomości (Ustawienia > Powiadomienia > Zarządzaj powiadomieniami).

Możesz również zweryfikować to z inną aplikację do wiadomości pobraną ze Sklepu Play, być może po jednej z aktualizacji jest kłopot z fabryczną apką od Huawei.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
2 ODPOW. 2
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Karolina1992

Na początek sprawdź w Galaxy Wearable, czy masz włączone powiadomienia dla aplikacji Wiadomości (Ustawienia > Powiadomienia > Zarządzaj powiadomieniami).

Możesz również zweryfikować to z inną aplikację do wiadomości pobraną ze Sklepu Play, być może po jednej z aktualizacji jest kłopot z fabryczną apką od Huawei.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Cześć, bardzo dziękuję za pomoc. Powiadomienia były wyłączone w aplikacji Samsung wearable.

Autorzy z największą liczbą like