Wsparcie

Open search

Opinia - Galaxy Fit

Apprentice

Dzień dobry, 

Juz 4 raz dodaje opinie pod produktem. Pojawia się ona na stronie jednak po kilku dniach zostaje usunięta..  dlaczego tak jest? Inne opinie nadal są widoczne.

5 ODPOW. 5
Legend

@Lion1  Czy ta opinia jest pozytywna czy negatywna na temat tego urządzenia ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

@vdsl2 , Ocena była 3/5. W pytaniu czy polecam zaznaczyłem że tak. Jedynie wypunktował funkcje które nie działają prawidłowo.

Superuser I
Superuser I

@Lion1, w trakcie dodawania opinii pojawia się odnośnik do regulaminu. Upewnij się, że Twój post jest zgodny z regulaminem. Ponadto w regulaminie znajduje się dosyć istotna informacja dotycząca opinii:

Samsung zastrzega sobie prawo do usunięcia lub odmowy ogłoszenia dowolnej Opinii z dowolnej przyczyny.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

@nismo @vdsl2 , opinia wyglądała tak:

Opaska ma niedopracowne funkcje. Wstrzymywanie treningu w ogóle nie działa. Opaska ciągle wskazuje jakaś prędkość, wiadomo że GPS nie jest zbyt dokładny ale opaska powinna prędkość takie jak 0.5km/h interpretować jako postój i wstrzymywac trening.

Po zgubieniu i przywróceniu GPS na telefonie opaska pokazuje jego ciągły brak. W treningu ma telefonie ten problem nie występuje.

Bardzo mało tarcz zegara.
Czas pracy ma baterii ok 5-6 intensywnych dni
Budowa dobra, pasek też.

Superuser I
Superuser I

@Lion1, opinia nie wygląda źle. Spróbuj ją ponownie dodać zmieniając nieco treść. Podejrzewam, że kolejne aktualizacje oprogramowania usprawnią działanie opaski.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like