Wsparcie

Open search

Odebranie rozmowy rozłącza bt

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam

Każde odebranie rozmowy przez galaxy watch konczy sie rozlaczeniem bt i przekierowaniem rozmowy na telefon (honor 8x).

Ktoś coś? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Problem rozwiązany. Dla potomnych bo z tego co sie naszukalem wiele osob z huawei/honor ma ten problem. Rozwiązanie: ustawienia-> system-> resetowanie-> zresetuj ustawienia sieciowe. Po resecie ustawien wlaczyc tryb samolotowy i uruchomic ponownie telefon. Po uruchomieniu wszystko gra i trąbi. Pozdrawiam. 

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@menander12, Witaj na forum. Od kiedy występuje ten problem ? Czy wcześniej odbieranie połączeń działało bez problemu ?

Apprentice

@kamil40013  napisał(a):

@menander12, Witaj na forum. Od kiedy występuje ten problem ? Czy wcześniej odbieranie połączeń działało bez problemu ?

Zegarek mam od czerwca, od razu po zakupie zaktualizowalem do ONE UI. Mozna wiec powiedzieć ze od samego początku dzieje dzieje sie wlasnie tak jak wyżej wspomniałem. 

Highlighted
Big Cheese

@menander12, Według mnie problem będzie leżał po stronie telefonu. W przypadku telefonów innych niż Samsung nie jest zapewniona pełna kompatybilność.

Możesz połączyć Watcha z innym telefonem w celu sprawdzenia działania odbierania połączeń ?

Apprentice

Problem rozwiązany. Dla potomnych bo z tego co sie naszukalem wiele osob z huawei/honor ma ten problem. Rozwiązanie: ustawienia-> system-> resetowanie-> zresetuj ustawienia sieciowe. Po resecie ustawien wlaczyc tryb samolotowy i uruchomic ponownie telefon. Po uruchomieniu wszystko gra i trąbi. Pozdrawiam. 

KrzysiekK Moderator
Moderator

@menander12 

Wielkie dzięki za informacje. Na pewno będzie przydatna dla innych forumowiczów. 

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED