Wsparcie

Open search

Nasze tarcze zegarków

Superuser II
Superuser II

Zestaw 3 tarcz. 2 klasyczne, jedna z LEDami.

050 PS.png050 PS

051 PS.png051 PS

052 PS.png052 PS

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Hotshot

@Szewcu72  Świetne. Ja bym wybrał  050PS  

Big Cheese

Ringke Bezel Styling

20190810_203637.jpg20190810_203646.jpgstyliung.jpg

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, pierścień wygląda bardzo dobrze. Nawet nie wiedziałem, że są dostępne tego typu akcesoria do zegarków Galaxy.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

On jest na klej montowany? Bo to oznacza brak zastosowania w wodzie. Ale rzeczywiście zmienia wygląd zegarka na plus.

Big Cheese

@Automatic, Tak. Montaż odbywa się na klej.

20190812_103357.jpg20190812_103428.jpg

Pod wodą jeszcze tego nie testowałem, ale na pudełku znajdziemy taki zapis 

Brief exposure to humudity will not affect the product but immersion will rish the product becoming detached.

W zestawie dodatkowo znajduje się druga zapasowa warstwa z klejem.

Superuser II
Superuser II

Kolejne dwie...

053.png053 PS

054.png054 PS

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser II
Superuser II

055 PS - tarcza inspirowana modelem Galaxy Watch Active2

055 PS.png055 PS

Dwukilk zmienia kolor zewnętrznego pierścienia.

Highlighted
Hotshot

Screen_20190825_155930.png

SG-32

Superuser II
Superuser II

Kolejna tarcza inspirowana modelem GWA2. Tę właśnie na swoim zegarku miał DJ Koh podczas prezentacji Note 10.IMG_20190822_210900_360.jpg

Autorzy z największą liczbą like