Wsparcie

Open search

Jak wyciszyć lub wyłączyć alarm w Gear S3 ?

ROZWIĄZANE
Explorer

Witam,

Przy sparowanym zegarku budzik zawsze dzwoni w telefonie i w Gear S3.

Jakiekolwiek próby ingerowania w ustawienia aplikacji "alarm" w zegarku skutkują tym samym w telefonie.

Znalazłem w zegarku opcję wybierania rodzaju dźwięku i wibracji. Można tam zmienić melodyjkę alarmu i rodzaj wibracji, a nawet wyłączyć wibracje. Kiedy natomiast wybieramy "wyciszenie", po zaakceptowaniu pojawia się ikonka wyciszenia, natomiast dźwięk wraca automatycznie do ostatnio wybranego, czyli wybranie opcji "wyciszenie" jest nieskuteczne.

Czy można w jakiś inny sposób sprawić, aby alarm działał tylko w telefonie ?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@McGrego, Cześć. Na forum niedawno pojawił się identyczny temat.

Samsung galaxy watch i budzik w telefonie

Daj znać czy znalezione tam rozwiązanie pomogło.

Superuser II
Superuser II

@McGrego a przypadkiem nie pozostawiłeś aktywnych alarmów w zegarku? I alarm nie zadziałał sam z siebie?

Właśnie to sprawdziłem. Przy nieaktywnych alarmach w zegarku, wyłączyłem powiadomienia o alarmach w aplikacji Galaxy Wearable i ustawiłem alarm na telefonie.

Alarm zadziałał, ale tylko w telefonie, zegarek nie zareagował. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
11 ODPOW. 11
Big Cheese

@McGrego, Cześć. Na forum niedawno pojawił się identyczny temat.

Samsung galaxy watch i budzik w telefonie

Daj znać czy znalezione tam rozwiązanie pomogło.

Explorer

Tak, dziękuję bardzo ... zadziałało.

Problem rozwiązany.

Choć nadal dziwi mnie opisywana powyżej nieskuteczność zmiany dzwonka na "wycicszenie".

Explorer

Niestety rano znowu zegarek dzwoni. Natomiast testowo ustawiane alarmy są aktywowane tylko w telefonie (???)

Jedyna róznica, jaką zauważyłem to w pełni naładowany zegarek rano, ale nie sądzę, aby to była przyczyna ...

Do testów na wszelki wypadek zdjąłem zegarek i położyłem na ładowarce.

Co do tamtego nieskutecznego wyciszania w zegarku - musi być to błąd aplikacji

Superuser II
Superuser II

@McGrego a przypadkiem nie pozostawiłeś aktywnych alarmów w zegarku? I alarm nie zadziałał sam z siebie?

Właśnie to sprawdziłem. Przy nieaktywnych alarmach w zegarku, wyłączyłem powiadomienia o alarmach w aplikacji Galaxy Wearable i ustawiłem alarm na telefonie.

Alarm zadziałał, ale tylko w telefonie, zegarek nie zareagował. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Big Cheese

@McGrego, Sprawdź na Gear S3 w aplikacji Zegar czy nie masz aktywnych alarmów obok, których znajduje się ikona zegarka.

ZEGAR.png

Explorer

@Szewcu72   Dziękuję, o to chodziło. Tym razem problem definitywnie rozwiązany.

@kamil40013  U mnie obok alarmu jest ikona telefonu.

Explorer

Wznawiam temat ...

Dzisiaj rano zegarek znowu dzwoni jak gdyby nigdy nic. Oczywiście powiadomienia wyłączone.

W międzyczasie niczego nie zmieniałem. Powoli zaczynam wierzyć w magię ...

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@McGrego a ustawienia sprawdzone? Co z ustawieniami powiadomień w telefonie i alarmów w zegarku?

Big Cheese

@McGrego, Niedługo powinna pojawić się aktualizajca usprawniająca działanie alarmu.

Autorzy z największą liczbą like