Wsparcie

Open search

Gear s3 - zapełniona pamięć

Superuser II
Superuser II

@mrtwardy Instaluj dodatkowe aplikacje pojedynczo i obserwuj jakiś czas, wtedy wychwycisz która powoduje problemy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Jeżeli intensywnie używasz Spotify, to obstawiam, że to odsłuchane utwory zapełniają Twoją pamięć... Przyjrzyj się dokładniej tej aplikacji, ew. spróbuj usunąć dane aplikacji (na smartfonie).

First Poster

Mam taki sam problem po 3 dniach używania zegarka Gear S3.

Co ciekawe, według informacji - mam  920 MB Dźwięków ? 

Nie mam w zegarku wgranego żadnego utworu MP3.

Kolejne 2,5GB zajmuje: System i aplikacje.

Zapis w reklamie, że zegarek posiada 4 GB pamięci, co daje wiele godzin słuchaniu muzyki, tak "lekko" mija się z prawdą  

Superuser II
Superuser II

@HK791 co oznacza, że masz taki sam problem, możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

S3 używam od jego "narodzin" i plików dźwiękowych mam na nim zaledwie 4,47 MB.

Zegarka nie używam jako odtwarzacza muzyki, tylko do sterowania odtwarzaniem. Nie mam też żadnej zewnętrznej aplikacji typu Spotify, która "zaśmiecałaby" pamięć zegarka.

Co do twojego stwierdzenia, że coś lekko mija się z prawdą, muszę się nie zgodzić.

Sprawdź proszę ile zajmuje cała płyta w formacie mp3, nawet przy ustawieniu maksymalnej przepływności (320 kb/s) dla kompresji CBR, a okaże się, że te 1,5 GB wystarczy spokojnie na kilka godzin muzyki. A w przypadku standardowych 128 kb/s, dla trybów VBR i ABR, bo takiej najczęściej używają osoby korzystąjace z formatu mp3, to ilość godzin jest naprawdę imponująca.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Właśnie dlatego dziwię się ilością plików dźwiękowych. Nie używam Spotify, ani innych tego typu aplikacji. Zegarek nie ma zsynchronizowanego żadego folderu z telefonem. Nic nie jest wgrane z mojej strony, żadnego pliku MP3

Czy można te pliki "dźwięków"  gdzieś podejrzeć ?

Zgadzam się, z Tobą, że 1,5 GB to dużo, ale u mnie po wyczysczeniu pamięci teraz jest "dużo", ponieważ jest 588 MB

Screenshot_20190219-104510.jpg

Superuser II
Superuser II

@HK791 proponuję wykonać factory reset zegarka z poziomu recovery, bez przywracania kopii zapasowej i ponowną jego konfirgurację i parowanie.

First Poster

@Szewcu72

Autorzy z największą liczbą like